Attack-design

kdo to sakra zpívá?

Mám docela problém už dlouho se snažim najit na netu název písničky a nenapadá mě už nic jinýho než zoufale zkusit jeětě tuto cestu, hledat na netu umím , ale ne bez názvu nebo interpreta. Měla jsem ji na cd když vyšla a hrála pořád v rádiích byl ti podzim 2007, současně s ní vyšly hity jako Boreček, Marquez, atd. Tohle zpívá duo chlap a ženská takový jakoby rap/hiphop/pop , někde jsem slyšela, že bud to zpívá s ním zpěvačka Kelly nebo ta co zpívala duo s Cap. Jack – Coco Jumbo, neznám jméno, nápíšu text tak jak to je slyšet v češtině, a prosím pomozte, snažim se ji najít už dva roky.
refrén

„áhoučjů nou á houčjů nóóu, me zanakovančjůdů, enáfona miss jů ve náfomy smajlajf“

sorry no , ale takhle to zní 🙂

Doplňuji:
Díky tak nějak jsem si to myslela, přitom je to sakra hodně známá věc......

Nejlepší odpověď
MARTI-V

🙂 Já bohužel taky nepomůžu,ale musím se připojit s tim smíchem,takhle jsem se už dlouho nezasmála!!:-) Děkuju za zpříjemnění dne a přeju hodně štěstí,třeba to někdo pozná 🙂

Napadlo mě si „přeložit“ tvůj text do angličtiny a vyšlo mi z toho Hold You Now a to byla píseň od Ronana Keatinga (teda Ronan Keating- Hold You Now)
Třeba to bude ona,zkus si jí stáhnout z netu a uvidíš 🙂

Další odpovědi
W4!N

Ahoj, tak podle toho tvého „áhoučjů nou á houčjů nóóu“ sem došel k téhle písničce, ale chlap to nezívá :-/ a hip hop to asi taky neni..snad to je ono :)

Fergie – I hope u know

anetadela1

😁 😁 😁 Teda takhle jsem se ještě nezasmála, to je dobrý. To jsem zvědavá, jestli na to někdo přijde. Promiň, já to nebudu 😁

92anet

mam dojem ze to zpiva DIDO, a bylo to aj v 1 superstar