kiky97

Je rap zpěv?

Nejlepší odpověď
Emefej

Není. Zkus říct nějakému raperovi, že je zpěvák.

Další odpovědi
kesim

Rap není zpěv, je to mluvení do hudby. Mě se tento „hudební styl“ nelíbí.

marci1

Každý na téma rapu bude nahlížet jistě jinak. Neřekla bych, že rap je přímo zpěv. Spíše se jedná o rytmicky mluvené rýmy, hru se slovíčky. Rap by se dal zařadit pod mluvení, prózu, poezii.

Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Rap

Kelt

Zpěv – mění se výška podle melodie, u rapu jde spíš o recitaci , doprovod k hudbě. Nedá se říct, že by to byl zpěv ale je to hudební projev a dost svérázný.