lukas.lukas

Jaký je rozdíl mezi Hiphopem a rapem ?

Já si do tedka myslel ze je to to samé :D

Odpovědi
comedian

hip hop je nazev pro celou kulturu do nehoz patri rap(rytmicky mluvene rymy).. viz wikipedie!!!

aloevera5

Hip hop je druh populární kultury. Rap jsou rytmicky mluvené rýmy.

Rap je základním elementem hip hopové hudby a je úzce spojen s hip hopovou kulturou.

GangstaHelper

Navážu na předchozí odpověď: A ne každý rapper se cítí být hip-hoperem.

E.n

Rap je mluvené slovo, tedy řeč do které se zapojují hudební prvky. Na wikipedii tam toho bude určitě více.