mrblackwell

Jáká hudba na StreetDance ?

Syn začal chodit na StreetDance a nevím jakou hudbu pořídit.Máte nějaký tip,třeba nějaké album nebo interpreta.
Předem dík za tipy.

Odpovědi
emamamisu

rozhodně Missy Elliott (do konce roku by měla vyjít nová deska), dobrá je Ciara, Ivy Queen, výborné jsou věci od Kanye West, Sean Paul

zkusila bych potom hledat interprety hudebního žánru dancehall, r'n'b či raggaton

obecně bych však preferovala už hotové remixy. na youtube je jich mnoho. klíčové slovo: streetdance/hip hop remix

Cristovao

Tancuji street dance už 6 let a jsem začínající choreografka-doporučuji-Missy Eliot,Chris Brown,Usher,Ciara ..atd..:)