FlAsh_7

Neznáte nějakého dobrého hudebníka/inter­preta (na žánru nezáleží), jehož songy by se dobře poslouchaly?

Dobrý den

Nejlepší odpověď
Anikitos

Imagine Dragons, Coldplay, OneRepublic, The Lumineers, Train, The Offspring, The Rasmus, Shakira, Kylie Minogue, Red Hot Chili Peppers, Nightwish, Sabaton, Powerwolf, The Beatles, AC/DC, Skillet, Nelly Furtado, Inna, Alizée, Gwen Stefani (No Doubt), Lana del Rey, Dido, Natalia Imbruglia, Amy MacDonald, Arash, Ed Sheeran, Maroon 5, U2, Bruno Mars, Johnny Cash, Avicii, David Guetta, Avril, Britney Spears, Vance Joy, Green Day, Bon Jovi, Sophie Ellis-Bextor, Lily Allen, Mika, First Aid Kit, Agnes Obel,…

Osobně mám ale spíš spousty oblíbených písniček od velké škály různých interpretů než že bych měl oblíbenou jen jednu nebo pár kapel. Třeba mám velice oblíbenou písničku od jedné skupiny, ale další jejich písničky se mi nějak moc nelíbí, a tak to mám u hodně zpěváků a u většiny žánrů (a že poslouchám hodně žánrů = poslouchám úplně všehchny od napodobenin antické hudby, pak středověkou, klasickou až po dnešní moderní hudbu a všechny žánry mezitím – totiž kromě rapu/hip hopu – ten jako jediný fakt neposlouchám vůbec).

Další odpovědi
marci1

Třeba Mark Knopfler: 🙂 ♥
https://www.y­outube.com/chan­nel/UCMRlJWmG6i7LP­3TMSGpZVfw

zbyndo

Myslím, že na žánru záleží.Ja uznávam, že niekomu napr.chorvatske piesne nič nehovoria,no ja mám na ne slabosť.Najdi si trebárs duo Miro Ilic&Lepa Brena, pesničku „Jedan daň zivota“, možno si povieš pchch…No vidíš,a mňa dojíma až k slzám.

quentos

Takových bych vyjmenoval desítky a z toho většina ti nebude po chuti. Právě proto na žánru záleží. Co třeba:

Bonnie Tyler
Chris Rea
Lara Fabian
Suzi Quatro
Norah Jones
Gwyn Ashton
Robert Plant
Nelly Furtado
Steve Earle
… moh bych tady sedět a vyjmenovávat do rána.

nyjono

Pokud na žánru nezáleží, pak Evu a Vaška poslouchá rádo spousta lidí, tedy i se dobře poslouchá

Arne1

To je strašně individuální. Já se cítím blaženě, když se mi poštěstí pustit si některou z francouzských zpěvaček minulosti (například France Gall) nebo z Chorvaska nebo Maďarska. Přítelkyni to vytáčí, tvrdí že to jsou šílené ječivky.