dust8

Jaké jsou vaše nejoblíbenější hudební žánry?

Nejlepší odpověď
ivzez

Klasika, folk, country a rock.

Další odpovědi
Kepler

Klasický jazz, swing, world music. Je toho víc, volím podle nálady, ale v každém případě to musí být DOBRÁ hudba.

Kelt

Hudba může být špatná nebo dobrá: Například jedna písnička nazpívaná v různé úpravě se mi někdy líbí, někdy ne. Vážná hudba, folk, country Je toho hodně a taky záleží podle momentální nálady.

aliendrone

Vlastně nic takového jako „oblíbený hudební žánr“ nemám, což je zvláštní protože NEOBLÍBENÉ mám rovnou 2!! US country a dechovku, blééééé! :(

Prostě se mi buď něco líbí nebo ne a je fuk, jde-li o Bacha, AC/DC nebo hiphop. ;) :)

metro

Eurodance. rock, country

zjentek

Bollywood Dance Songs, to je snad jasný!!!

iceT

Power metal, symfonický metal, rock obecně.

elkon

Country, pop a relaxační hudba českého skladatele Rolanda Santé.

quentos

Rock, americká moderní country, bluegrass. Občas si poslechnu i něco z klasiky (hlavně soprány – Sarah Brightman, Petra Berger), ale i jazzu nebo symphonic metalu.

dubraro

Rock, mírnější formy metalu, barokní klasická hudba.

Klaproth

Žánry neřeším, buď se hudba líbí, nebo nelíbí.