nikawwh

jaky mate nazor na k-pop?

posloucham k-pop (korejsky pop) uz od roku 2020, ale lidi to porad nepobiraji..
mam spoustu kamaradu kteri to semnou poslouchaji, ale najdou se i taci kteri si mysli ze je to divne?
je to pop akorat v korejstine?
takze me zajima jaky nazor na to mate vy 🙂

Nejlepší odpověď
seraphico

Můj názor je trochu rozpačitý. Na jedné straně ty skupiny dřou jak koně, je za tím tvrdá dřina, je to náročné jak po fyzické, tak i po psychické stránce a jsou to profíci každým coulem. Na druhou stranu jsem příznivcem spíše té klasiky, kdy se parta lidí sešla u někoho v garáži, dali dohromady kapelu a vlastně z ničeho se dostali na vrchol. K-pop a obecně pop je prostě účelový, vyumělkovaný, prostě více divadelní.

Nicméně konkrétně z k-popu mám nejraději Blackpink a Le Sserafim.

Další odpovědi
Mravenec

Každý si může poslouchat, co se mu líbí, dokud obsah nebude protizákonný.

Filip84

Já poslouchám, ku příkladu, 보천보 전자 악단, nebo 모란봉 악단. Jaký má na to kdo názor nevím, a ani mne to nezajímá; silně pochybuji, že by na to vůbec nějaký měli, protože to neznají.

Hudbu z jihu Koreje nemám rád. Tradiční hudbu neztvárňují, no a pop je mi kulturně poněkud cizí.

A na to, že to někdo poslouchá, nemám žádný názor: nezajímá mne to. Je to jeho věc, nikoli má starost.

Blackgreen

Máj velký impotencial 🥰
Vedí očem spívaj mají nadherný hlas;-);-)

Blackgreen

Já nejsem zla takže můžu říct že Má každý nárok na otázku 🥰🔥🔥ahoj