HOMER

Máte rádi hudbu?Co posloucháte?

Jaký styl hudby posloucháte a proč?
Doplňuji:
Já poslouchám Rap.Troufám si tvrdit,že existují dva druhy hudby hip-hop a pak všechno ostatní.Nejen že je rozšířený po celém světě a neustále vznikají mezinárodní multijazičné skladby,ale často také hraničí s jinými hudebními styly podle kterých se pak může dělit.
Někdy si pro relax poslechnu Chillout,přidávám odkaz pro představu:
http://www.you­tube.com/watch?v=mBhaH1v­4G7E

Nejlepší odpověď
tom004

Každou hudbu,která má melodii.Žánr nerozhoduje,buď je dobrá,nebo ji neposlouchám.

Další odpovědi
Alesh

Hard & Heavy … radio Beat nebo teď už spíš Hey (je tam míň reklam a míň tam žvaněj).
Proč? … protože se mi to zkrátka líbí, nevím proč.

Berušinka

Nemám vyhraněný žánr – poslouchám v podstatě všechno – musí se mi líbit daná písnička … žánr je mi ukradený =)

Nejvíce písniček se mi ale líbí od Beatles – to mám po tátovi =) a pak reggae – to je pohodová muzika =)

iceT

Podle toho jakou mám náladu-dřív se mi líbil taneční styl,dnes je to spíš rock,třeba Lordi,Nightwish,ale mám to tak,že úplně vyhraněný styl nemám a od každého oblíbeného interpreta se mě líbí po pár skladbách…

dědapetr

Poslouchám radio na internetu Rock Max,je tam hudba která se mě zamlouvá.

anonym

Také nemám vyhraněný styl,co se mi líbí,si nahraju,poslechnu,mám i pár kousků vážné hudby.

Bublinnka

Miluji hudbu, dokážu se u ní příjemně odreagovat. A styl? Poslouchám skoro vše. Taneční, rock, pop,… Prostě podle nálady, teď poslouchám Jamiroquai :)

ten který je

Hudba je pro mne vším.Od svého mládí kdy jsem chodil na černé burzy s vinilovými deskami,abych vyměnil LP za jiné a kdy nás fanoušky muziky honili příslušníci VB,tak je pro mne muzika vším i dnes.Bohužel díky muzice a mému zapálení pro ni,jsem mnohdy ztratil protějšek.:-( Obávám se že už jiný nebudu.Poslouchám rockové skupiny i méně známé 60 let až po určité větve metalu dnešní tvorby včetně alternativy.

DKMaxxter

Zdravím. Já poslouchám EDM (Electronic Dance Music) a všechny její styly rovných beatů. Tzn., že ne Jungle/DnB. Vše od House po Speedcore. Žánr je pro mne hodně důležitý, protože se tou hudbou zabývám. Jsem na ní závislý. Softwarově mixuji, tvořím na FL Studiu, mám doma vlastní databázi DJs, v mobilu mám uložená data narození mých oblíbenců, na Twitteru nebo FB jim pak přeji k narozeninám. Miluju jak melodickou jemnou hudbu (Trance), tak i tu tvrdou (Hardstyle, Hardcore). Proč? Protože se odlišuji od všech ostatních, kteří poslouchají Hip-Hop, Rap, RnB, Pop atd. Jsem hrdý na to, že jsem jeden z té menšiny poslouchající tuto hudbu.

HOMER

DKMaxxter,obávám se že jediné v čem se odlišujeme je to,že já nechodím na facebook přát mým oblíbencům k narozeninám.Tvá odpověď si přímo říká o protiútok..Však počkej,jednou i tebe hodí do stejného pytle s Popem,možná ještě dnes.