Majza

Jaký styl hudby nejvíce posloucháte?

já reggae,schranz techno a drum and bass :)

Nejlepší odpověď
Quimby

Neposlouchám hudbu :)
Sice sem mezi přáteli asi jedinej, ale tak prostě mě to nějak neláká.

Další odpovědi
quentos

padesát na padesát rock a moderní americkou country. Ale jinak mám doma téměř absolutní všehochuť, kratší by bylo vyjmenovat, co neposlouchám.

huky

Pop jako je one direction, union J,.....

huxa

Neřídím se žádným rozdělením na styly.

zjentek

mantry tantriků

Mirdas

Každá hudba má své kouzlo.
Rock je mou vášní ale i ostatní inteprety od jazzu, přes folk až po vážnou hudbu si rád poslechnu.
Jen techno mne dosud nepohltilo.

melanie

jazz, funk, jazz funk, electro funk, swing, rocknroll, rock v podstatě starší styly, moderní moc ne…

RyuzakiKate

Odnože rocku, punk, hardcore nejčastěji. Ale vzhledem k tomu, že tancuji, tak jsem otevřená i takovým alternativním a experimentálním skupinám, jako např. Blue Foundation nebo IO Echo, někdy mám náladu třeba na oldies, jazz či metal…

anonym

Rock,hardrock,blu­es,někdy country,

Emefej

Kromě country a hip-hopu poslouchám úplně všechno, ale přednost dávám klasickému hard rocku (Led Zeppelin, Deep Purple apod.).

Lamalam

Kromě české country poslouchám všechno.

Sullfie

House, Electro Swing, Indie, Electro Indie Music, Melodic Dubstep, Drum n' bass, Deep House a Chillstep. :D