Petr47

CO POSLOUCHÁTE ZA RADIO

Doplňuji:
co posloucháš za radio

Odpovědi
anonym

JINÉ

Doplňuji:
Ses zase po ránu štochnul vo futra?

anonym

JINÉ

Jiné.....Český rozhlas 2
Tam hrají alespoň starší české písničky a také dávají lepší pořady na poslouchání.

Jan Horník

HITRADIO

Poklička

radio impuls

Nykki

BLANÍK

setapouch

JINÉ

Vypni si Caps Lock. Rikam ti to opakovane, nechapu, ze to nedokazes pochopit.
Doplňuji:
Porusujes zdejsi pravidla.

Rocker

BLANÍK

Doplňuji:
Blaník,Beat a Oldies.

Any96

FREKVENCE 1

Doplňuji:
Nebo taky Evropa 2.

Shelpr_15

JINÉ

Mrs.Styles

JINÉ

terkaprihodo

Já začnu tím, které radio neposlouchám – Evropu 2. To, co tam v poslední době hrají se mi prostě nelíbí. Asi nejraději mám buď Frekvenci 1 nebo Impuls. Teď jsem dlouho ale neposlouchala žádné radio. To v našem autě se totiž nějak rozbilo a doma si radio jen tak nepustím. Naštěstí už tam ale máme nové z https://www.2din­.cz/ takže teď zase můžu na cestách poslouchat. :)