Monie

Pink Floyd, AC/DC, Metallica…jaké podobné kapely posloucháte?

Moc se mi líbí tyhle „starší“ kapely. Řekla bych že u nich platí – čím starší, tím lepší. Jsou nějak časově spojené vydáním? A jaké další kapely jim podobné a dobré znáte? Díky :)

Nejlepší odpověď
ten který je

Mám rád kapely které uměly ještě zmáčknout kytaru.

Další odpovědi
Jikra

Doufám že se ti ten odkaz načte.
Nahoře si vyber žánr, „volume“ vytoč doprava, a jeď . Tutově si něco vybereš. Když k tomu přistoupíš zodpovědně a pečlivě tak máš na několik měsíců o zábavu postaráno. Je tam toho totiž „neúrekom“.

Zdroj: http://uwall.tv/?ty­pe=metal

M.

Nejsi sama, taky je miluju! :) Obzvláště Metallicu, ta je nesmrtelná!
Jinak například Helloweeni :3 Moje srdcovka. A je jich nespočet, zlatá krásná klasika, kdy nebyly tyhle hovadiny dnešní doby:)

Marast

Zkus si poslechnout skupinu GHOST, je to sice nové, ale velice zajímavé (šmrncnuté takovým retro nádechem) 🙂