Gaming

Jaký je to být v ponožkách venku, když prší?

Bez bot

Odpovědi
Edison

Není nad vlastní zkušenost. Zkus si to. Pak dej vědět.

marci1

Vlhké. 🙂

nyjono

Mokrý.
Vyzkoušej a poznáš.

led

Ak máš mokré nohy aj ponožky, v teplom lete je lepšie byť naboso.
Ak je teplo a dážď trvá krátko, je to „nebeská sprcha“
Ak je teplo a „chčije a chčije“, padá nekonečný prúd vody, no pokiaľ nevyplaví úrodu, nespôsobí záplavy a potopy, budiž, frfľajúc to znesieme… ale čo účes?
Ak je zima a mokro, kombinácia toho zlého, kedy niet sa kde zohriať, brrr. kto nemusí, nech do dažďa nechodí.

yuko

V létě a v dešti jedině naboso – super. A nebo v nepromokavých ponožkách za 650 korun 🙂 Zatím jsem netestovala.