Za jak dlouho začnou smrdět ponožky, když se ráno vezmou čisté?

Nejlepší odpověď
fcoop

Nejde spíš o nohy?
Malá rada – choďte na schůze KSČ,tam noha nepáchne.

Další odpovědi
Drap

Jak komu, a za jakých podmínek. Někomu víceméně okamžitě.

Pájo

Zápach způsobuje druhotná kontaminace bakteriemi(jejich pomnožení a jejich následnou činností). Pot rozkládají, což způsobuje zápach.

To platí všeobecně jak o potu, tak např. o moči (pot i moč jsou u zdravého člověka sterilní).

Z toho plyne.. máte-li starou (nevětranou nebo nekvalitní) obuv, kde bakterie už jsou, tak to může být otázkou desítek minut.
Doplňuji:
Otázkou je spíše, zda používáte kvalitní ponožky a boty.
Já používám zásadně ponožky bavlněné nebo ponožky (s nanočásticemi stříbra) – antibakteriální úpravou Nanosilver (http://www.na­nosilver.cz/) či s aloe vera.

A proti nadměrnému pocení je dobrý šalvějový čaj.
Do bot pak vložky pohlcující zápach, či speciální spreje do obuvi (např. TOP GOLD).

Fidel

záleží jak moc se vám budou potit nohy a na kvalitě obuvi (pokud máte boty např. z nějaké nekvalitní syntetické koženky, tak to smrdí úděsně)…

rosinka

Vietnamské již za půl dne…:€

bolak

Dva týdny nošené a stále voní po meduňce. Nakupuji zřejmě u kvalitního výrobce.

suaeda

Na vojně, když se člověk vyzul po službě z kanad tak ponožky šly „postavit do kouta“.

mosoj

Smrdí ti nohy ? Tak si je umyj a vyzkoušej něco z uvedených rad.

lexx

slavný prof.Einstein je nepoužíval vůbec

Zdroj: http://fakt-jo.cz/co-nenosil-albert-einstein/