Avatar uživatele
Gaming

Je dobré spát v ponožkach?

Tak tohle nevím co tady popsat prostě je to v pohodě nebo ne všichni kamarádi takhle spí jenom v trenkach a ponožkách je to v pohodě spát v ponozkach

Zajímavá 0 před 1738 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

V niektorých prípadoch, ponožky chránia citlivé spodné časti nôh, hlavne ak ležíte v prievane. Pomáhajú regulovať teplotu tela. Mať studené nohy sa nevypláca.

Prípadných skalných zástancov „bez ponožiek“ možno k odskúšaniu povzbudí https://vysetre­nie.zoznam.sk/cl/10006­49/1695739/Daj­te-si-ponozky-pred-spanim-a-cakajte--co-sa-bude-diat--Necakana-zmena--ktora-ovplyvni-vas-zivot
https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=avas­t&q=spanie+v+po­no%C5%BEk%C3%A1ch&sa=X&v­ed=2ahUKEwjt89O­ji8njAhWHbVAK­HQJnBBUQ1QIoA­HoECAoQAQ&biw=1024­&bih=705

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já tedy nejraději spím tak, jak mě rodiče stvořili. Při spaní na sobě žádný kousek textilie nesnesu. Ale když přijde na věc, někdy jsem musel spát nejen ve vlněných ponožkách, ale i v teplákové soupravě a spacáku. A to i v srpnu, ve Vysokých Tatrách 1500 m n.m.. Ráno byl mokrý ručník převěšený přes stanovou šňůru tvrdý jak fošňa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Přítelkyně je větrací maniak. Takže v zimním období si ty ponožky na noc dávám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Pokud jsou čisté a je zima, je to lepší řešení, než kdyby ti mrzly nohy. Můj názor. Ono záleží i na materiálu z kterého jsou vyrobeny. Takové fusky od Čongů jsou někdy i pořádný MASAKR! ;) :D :D

A to nemluvím o nějakých klinických potížích (nedostatečné prokrvování končetin), ale jsem jen MUDrC, nikoliv MUDr. Ostatně – i když nejsem narkoleptik, tak v případě krize dokáži usnout za volantem i při čekání na semaforech. :D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Není, ale některé ženy používají ponožky při usínání, později je bezděčně sejmou ve spánku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Nejlip se spi jen tak, bez niceho, tedy i bez ponozek. Pokud bych vsak spala nekde venku v prirode, tak si mi ponozky urcite nebudou vadit.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek