Gaming

Je dobré spát v ponožkach?

Tak tohle nevím co tady popsat prostě je to v pohodě nebo ne všichni kamarádi takhle spí jenom v trenkach a ponožkách je to v pohodě spát v ponozkach

Nejlepší odpověď
led

V niektorých prípadoch, ponožky chránia citlivé spodné časti nôh, hlavne ak ležíte v prievane. Pomáhajú regulovať teplotu tela. Mať studené nohy sa nevypláca.

Prípadných skalných zástancov „bez ponožiek“ možno k odskúšaniu povzbudí https://vysetre­nie.zoznam.sk/cl/10006­49/1695739/Daj­te-si-ponozky-pred-spanim-a-cakajte--co-sa-bude-diat--Necakana-zmena--ktora-ovplyvni-vas-zivot
https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=avas­t&q=spanie+v+po­no%C5%BEk%C3%A1ch&sa=X&v­ed=2ahUKEwjt89O­ji8njAhWHbVAK­HQJnBBUQ1QIoA­HoECAoQAQ&biw=1024­&bih=705

Další odpovědi
Kepler

Já tedy nejraději spím tak, jak mě rodiče stvořili. Při spaní na sobě žádný kousek textilie nesnesu. Ale když přijde na věc, někdy jsem musel spát nejen ve vlněných ponožkách, ale i v teplákové soupravě a spacáku. A to i v srpnu, ve Vysokých Tatrách 1500 m n.m.. Ráno byl mokrý ručník převěšený přes stanovou šňůru tvrdý jak fošňa.

Arne1

Přítelkyně je větrací maniak. Takže v zimním období si ty ponožky na noc dávám

aliendrone

Pokud jsou čisté a je zima, je to lepší řešení, než kdyby ti mrzly nohy. Můj názor. Ono záleží i na materiálu z kterého jsou vyrobeny. Takové fusky od Čongů jsou někdy i pořádný MASAKR! ;) :D :D

A to nemluvím o nějakých klinických potížích (nedostatečné prokrvování končetin), ale jsem jen MUDrC, nikoliv MUDr. Ostatně – i když nejsem narkoleptik, tak v případě krize dokáži usnout za volantem i při čekání na semaforech. :D :D :D

elkon

Není, ale některé ženy používají ponožky při usínání, později je bezděčně sejmou ve spánku.

yuko

Nejlip se spi jen tak, bez niceho, tedy i bez ponozek. Pokud bych vsak spala nekde venku v prirode, tak si mi ponozky urcite nebudou vadit.