Avatar uživatele
Michal Kole

Jak jde návštěvě diplomaticky zakázat spát v ponožkách? Je to nehygienické a úchylné!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4159 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Nevím – ale spát jenom v ponožkách asi není to pravé. I když v některých filmech vidím slečny které mají v posteli jen boty s vysokým podpatkem a nic víc. A ještě se tam kroutí jako by měly škrkavky.To mi připadá ještě děsivější – protože mohou roztrhnout povlečení a škrkavky „mohou“ přímo do povlečení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Pokud je má čisté, tak na tom nic nehygienického nevidím. Pokud je má špinavé, tak ji vůbec nepouštěj dovnitř.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pokud někoho přijmu na návštěvu, tak ho musím respektovat a ne mu něco zakazovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Návštěvě nezakazovat, tolerovat. Pak se snad povlečení stejně bude prát, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

sorry…ale já spím v zimě taky v ponožkách…sa­mozřejmě je mám jen do postele…a nic úchylného mi na tom nepřipadá…prostě ženské mají trochu jiný krevní oběh, než vy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Úchylné to není,pokud se s těmi ponožkami nemazlí a nehygienické také ne,pokud je návštěva nemá týden na nohách a nenosí přitom třeba gumáky.
Ale pokud ti to dělá obtíže,tak než návštěvu pozveš na noc,napřed si zjisti spací návyky-např.to spaní v ponožkách a takovou návštěvu radši ani nezvi.Taky se říká se host do domu-Bůh do domu a chovej se tady jako doma.
A krom toho návštěva by snad nespala s tebou ve tvé posteli,aby ti to vadilo,ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
registrovana

Já bych to osobně nechala na návštěvě, ale pokud si opravdu nemůžete pomoct, tak bych téma „ponožky v posteli“ nenuceně zkusila probrat u stolu během kafe. Hosty bych do toho nezapojovala, ale snažila se je dotlačit k dospění, že by to asi dělat nemuseli. Rozumíte, když by jste například nechtěl, aby jedli čokoládu na vaší sedačce, prohodila bych: „nemám rád lidi, kteří jí "špinivé“ věci na sedačkách, které tím zaprasí a potom to nejde vyprat. Proto to raději nedělám a neschvaluji vůbec, a sedačku mám čistou." a hostům tím automaticky dojde, že s čokoládou na sedačce u vás nepochodí. Nejlepší příklad to asi není, ale snad jste to pochopil :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek