Michal Kole

Jak jde návštěvě diplomaticky zakázat spát v ponožkách? Je to nehygienické a úchylné!

Nejlepší odpověď
venkovan

Nevím – ale spát jenom v ponožkách asi není to pravé. I když v některých filmech vidím slečny které mají v posteli jen boty s vysokým podpatkem a nic víc. A ještě se tam kroutí jako by měly škrkavky.To mi připadá ještě děsivější – protože mohou roztrhnout povlečení a škrkavky „mohou“ přímo do povlečení.

Další odpovědi
zzzzz

Pokud je má čisté, tak na tom nic nehygienického nevidím. Pokud je má špinavé, tak ji vůbec nepouštěj dovnitř.

Drap

Pokud někoho přijmu na návštěvu, tak ho musím respektovat a ne mu něco zakazovat

radce

Návštěvě nezakazovat, tolerovat. Pak se snad povlečení stejně bude prát, ne?

Funna

sorry…ale já spím v zimě taky v ponožkách…sa­mozřejmě je mám jen do postele…a nic úchylného mi na tom nepřipadá…prostě ženské mají trochu jiný krevní oběh, než vy…

iceT

Úchylné to není,pokud se s těmi ponožkami nemazlí a nehygienické také ne,pokud je návštěva nemá týden na nohách a nenosí přitom třeba gumáky.
Ale pokud ti to dělá obtíže,tak než návštěvu pozveš na noc,napřed si zjisti spací návyky-např.to spaní v ponožkách a takovou návštěvu radši ani nezvi.Taky se říká se host do domu-Bůh do domu a chovej se tady jako doma.
A krom toho návštěva by snad nespala s tebou ve tvé posteli,aby ti to vadilo,ne?

registrovana

Já bych to osobně nechala na návštěvě, ale pokud si opravdu nemůžete pomoct, tak bych téma „ponožky v posteli“ nenuceně zkusila probrat u stolu během kafe. Hosty bych do toho nezapojovala, ale snažila se je dotlačit k dospění, že by to asi dělat nemuseli. Rozumíte, když by jste například nechtěl, aby jedli čokoládu na vaší sedačce, prohodila bych: „nemám rád lidi, kteří jí "špinivé“ věci na sedačkách, které tím zaprasí a potom to nejde vyprat. Proto to raději nedělám a neschvaluji vůbec, a sedačku mám čistou." a hostům tím automaticky dojde, že s čokoládou na sedačce u vás nepochodí. Nejlepší příklad to asi není, ale snad jste to pochopil :D