Kryšpín

Jakou představu má západ o Ukrajině?

Porazit zničit Rusko, nebo vyzkoušet staré a nové zbraně případně se pokusit o smír aby UA trochu ustoupila s požadavků a rovněž i Rusko.
Nejlépe by bylo porazit Rusko jak má názor MZ České republiky, ovšem je dohoda s Ruskem že nepoužije vakuové a termo bomby.

Odpovědi
led

Jiná odpověď

Mediálne skreslenú.

Drap

Jiná odpověď

Zřejmě se plnou pravdu ještě dlouho nedozvíme. Co se dohod týká, tak byly i dohody o Ukrajině a o sliby o rozšiřování NATO už před 25 léty. Myslím, že teď už je jasné, že Ukrajina byla záminka na vyvolání konfliktu. UK nemůže vyhrát. Dříve nebo později bude muset k nějaké vzájemné dohodě s Ruskem. Čím déle bude Ukrajině trvat, než to pochopí, tím více bude Ukrajina zničená a tím horší budou následky. A takovým představám, že sankce Rusko ekonomicky i vojensky zničí, tak těm tedy nevěřím ani za mák. Škoda jen, že Ukrajině to trvalo 8 let občanské války, spoustu mrtvých na Dombase a Luhansku, a podle mne zbytečně. Cápu, že i západ si potřebuje vystřelit, ale myslím, že USA má dostatek jiných míst na světě. Škoda že to nikdo nedokázal Ukrajině říct. A takové výkřiky, jako třeba i našeho pana premiéra " Jsme pro mírové řešení, proto je potřeba co nejdříve na Ukrajinu dodat zbraně", osobně považuji za scestné bláboly.

_Bůh_

porazit Rusko

Porazit ruské nacisty

da ny

Jiná odpověď

Jako často mylnou. A jako často, se to tak nějak vymyká z rukou… Záměrů může být několik, podle několika cílových skupin.
Také by záleželo na tom, který „západ“ máme, zrovna na mysli….
Včetně těch, zde zmíněných, cílem může být, též snaha o oslabení/roz­klížení/poníže­ní/ovládnutí „pyšné“ Evropy (a to nemám na mysli Ruskem).