bolak

Jakej nejhodnotnější dárek jste kdy dostali?

A nepište mi sem věci jako „celoživotní přátelství“ a podobné volovinky, zajímají mě money, love, prašule ..hlavně sumy, čísla, kačeny.

A samozřejmě, pak až můžete napsat co to bylo.
Doplňuji:
www: no, moc ne. seš chudej, měl bys psát za trest jen do diskuze :)

iceT: tak to aspoň tipni né? hoď sem ňakou kačenu (kmek kmek)

pusinka:50 pěkný
b10: peknější
h19kh: nejpěknější

a čísla jsem chtěl, takže vy ostatní jste kničemu…a naprosto nejhorší je Heřman, protože ukradne babičce důchod a ještě se tím chlubí

Nejlepší odpověď
Marunka2

Můj nejhodnotnější dárek k narozeninám (18.) bylo zaplacení kurzu autoškoly. Nejsem z movité rodiny, takže praktické dárky dostáváme pouze k narozeninám či Vánocům, případně si je musíme spolufinancovat. Tak např. když mi bylo tak 12, tak jsem celé léto chodila sbírat léčivé rostliny, které jsme všude doma sušily, abych mohla dostat kolo (Favorit). Asi je to v současné době úsměvný – dívat se, jak to za nás chodilo a jak to chodí dnes. Ale to kolo slouží do dnes a hrozně si ho vážím!

Další odpovědi
briketka10

sestra se vdala a já místo svatby jela s taťkou na zájezd do Benátek za 25.000.-Kč
Doplňuji:
pusinko 50 to máme tedy stejný osud taky jsem dostala krásné drahé hodinky a rozešli jsme se / potají jsem cenu, ale sama zjistila na netu / Marco Polo 2.500,–Kč k narozeninám a k nim přívěsek, hodinář mi měnil baterii a celé mi je poškrábal, musel mi vybrousit původně matný vršek na lesklý už nejsou tak krásné smůla :(

Lucijej

já dostala měšíční cestu po jižní Africe, ale na kolik to vyšlo, to netuchám :o)

anonym

Dostala jsem psa za 10tis.Euro a ještě na cestu pro něj a zpět.Taková menší dovolená…:D

www

Ať vzpomínám jak vzpomínám, samý blbosti za pár kaček.
Ale vlastně jo, před pár lety zánovní TV cca za 4000Kč !
Moc jsem tě nenadchnul, že.. 😁
Doplňuji:
A ty do mne gadžo, dyž já nyc do tebe?? Ty si ten rázysta, né? Do jaké dyzkůze já mám? Sám tam di! 😁

Heřman

Nejhodnotnější dárek byl to že jsem dostal od babičky 5.000,– Kč.

honza19hk

já před dvěmi lety dostal od strýce vyprošťovací tank VT-55A společně s podvalem P50.Cena soupravy byla něco málo přes 800 tisíc. VT-55 stojí ve vojenském výprodeji 400–600tis-dle stavu,podval stál 150tis. k tomu nafta a bylo to přes 800 tisíc. Navíc jsem musel koupit i Tatru 815 8×8 jelikož T 813 6×6 na to není moc vhodná,zvláště do kopce-ale tu 815ku jsem kupoval já(cena 690 tisíc)

pusinka50

Já dostala před 20 lety od taťky zájezd do Paříže na 9 dní, byl to můj nejkrásnější dárek v celým životě a zas bych se tam moc chtěla podívat. O loňských vánocích jsem dostala od přítele hodinky za 3.500 Kč z drahého protialergického kovu a za pár dní na to, přesně na letošní Nový rok jsme se rozešli. Chtěla jsem hodinky vrátit, ale po uvědomění si, že Ježíšek ode mě pro přítele a jeho maminku stál skoro taky tolik peněz, jsem si je nechala.

iceT

Hm,možná to bude znít hloupě,ale jakživa jsem hodnotu dárku nepřepočítávala na cenu.Spíš si cením člověka,který mě obdaroval.
Co jsem kdysi dostala k narozeninám byla sada stříbra-náramek,řetízek a naušnice a kolik to stálo jsem se opravdu neptala.
Doplňuji:
Vážně netuším-tipovat se mi nechce-cena stříbrných věcí je dnes asi jiná než před lety,tak tě asi musím zklamat.

Sůwa

Já dostala k narozeninám od manžela auto, jenže to byl takový fígl, aby si ho pak mohl půjčovat a nemusel jezdit škodovkou. Samotné obdarování bylo ale zábavné, zrovna jsem se probudila a on mi dával do ruky klíčky. Já vůbec netušila co se děje, protože to auto nebylo vidět. Moc veselá vzpomínka to ale není.

arygnoc

pred dvoma rokmi od pamiatkarov, keď mi víchrica zničila barák.
Pri rekonštrukcii som sa rozhodol aj zatepliť, čo mi pamiatkári zakázali (fasásu).
Po týždňovom vyhrážaní, že majú možnosť buď tú fasádu zaplatiť, alebo mi prispieť na kúrenie, alebo že to aj tak zateplím, sa rozhodli prispieť na opravu fasády vo výške 100% (cca 120.000 Kč), ja som sľúbil, že to zateplím zvnútra.
Takže tu fasádu.

venkovan

V pubertě pořádný výprask.Ale skutečně pořádný. Byl jsem fialový řadu týdnů.
Dodnes z toho výprasku čerpám. Mám ústu ke střelným zbraním, na vojně jsem pár kluků pořádně zpacifikoval když se blbě hráli, to samé mezi myslivci atd.
Byl to dar pro život. Bolel, ale popravdě, nelitoval jsem toho a dodnes nelitují. Naučil jsem se, že leckteré věci musíme se naučit domýšlet do konce. Blbá náhoda zpravidla někde v okolí číhá.
Finančně se dar vyčíslit nedá.

pizlicka

ja jsem dostala od pritele v unoru dum.daroval mi svou strechu nad hlavou.

Conchus

Já jsem dostal jako osmiletý kluk k Ježíškovi jednoduchý tzv. trafikantský balíček známek. A za 70 let mě známky stále baví.