Avatar uživatele
AnnMary

Jak jste se dostali k „Odpovedi.cz“?

Já osobně díky Dnu D z ČT1 myslím:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? hornik., anonym, rtepp, suaeda, anonym před 4629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Prekvapeni !!
Po Dni D . ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Názory dalších uživatelů si můžete přečíst v odkazu.

Otázka se již po několikáte opakuje.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=Jak+jste+se+dos­tali+na+odpov%C4%9Bdi­.cz&sa=Vyhledat#1126

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Tady taky pár odpovědí:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-se-dostali-na-odpovedi-cz-a-co-vas-primelo-zustat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já jsem také něco hledala na internetu, když jsem to ve vyhledávači našla tak vpravo jak jsou reklamy, tak tam byla reklama na tyto stránky.. Také jsem zde skoro od začátku, také tu byl ještě Kenyrts, Standa apod.. Bylo zde zatím jen asi 1000 otázek, co si pamatuji, a před vánoci se hrálo o peníze..
Doplňuji:
A také tady ještě byly palce dolů, ale to se většině nelíbilo, tak se to zrušilo.. Jinak já jsem sem chodila dost často, ale poslední skoro rok moc ne, až teď se sem zase nějak vracím.. Je tu spousta nových uživatelů, a já se jen směju nad tím, jak se tady třeba ptají na otázky které jsme tu řešily před dvěma roky a nevyřešili, je vidět že přišla nová krev.. ;o)

Upravil/a: Džanička

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eLx

potřeboval jsem na něco odpověď, tak mě napadlo, jestli neexistuje specializovanej server.. zadal jsem do gůglu „odpovědi“ a voala… odpovedi.cz :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hornik.

Jsem zde téměř od počátku, od dob Kenyrtse. Jen mám jiný nick. Nemám rád sledování. Odpovědi jsem našel přes google. Zadal jsem do vyhledávání otázku a přišel jsem sem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Podobných stránek jako je „odpovedi“ je na internetu více. Některé jsou dobré „žijí“ a jsou kvalitní. Některé spíše zanikají a nebo je jejich úroveň slabší.
K odpovědím jsem se dostal asi při hledání nějakého dotazu v google.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Taktéž :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sandy

Někde jsem kdysi narazila na reklamu… už jsem nechodím jako dřív i když bych řekla, že se frekvence mých návštěv zvyšují. :) I tak je tady pro mě pořád spousty nových a neznámých uživatelů… A přijde mi vtipný, že někdo, kdo je tady pár měsíců má i třeba desetkrát víc bodů než já za necelý dva roky :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pred rokom som odpovedala, opakujem odpoveď:
„niečo som hľadala a poslalo ma to sem. Zaujali ma otázky, tak som ostala. Najprv som písala česky, potom ma niekto požiadal o slovenčinu.
…Takže zostanem aj keď ma už tu posielali na Slovensko.“
PS.
Teraz pre zmenu je veľa uživateľov z odpovedi.cz na misii na Slovensku (odpovede.sk)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajus89

Po dni D…slavný výrok o boudě a tunelu :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SpeedyCZ

Přes Abc časopis (recenze)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

http://finance­.idnes.cz/den-d-to-je-bouda-a-tunel-shodli-se-investori-na-to-neskocime-p4a-/inv.aspx?c=A110215­_141224_inv_sov

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sice jsem náhodou shlédl část dne D, ale tehdy mne to až tolik nezaujalo.
Až o 2 měsíce později mi vyplavaly mezi přehršlí jiných odkazů.
Tak jsem se zapojil a asi jsem se činil, protože kromě strmého růstu mne tu dokonce oženili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rtepp

Den D.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Šmejdil jsem po netu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
takhlene

pro Džaničku,podle mých informací,kenyrts tu stále je,ale má jiný nick.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek