Nejhezčí dárek,který..

jste kdy dostali,ano ta otázka tu už padla,ale dárek ,který jste dostali o vánocích,třeba v děství a nezapomenete na něj,co živi budete,já nezapomenu na svoje první bílé brusle,to bylo něco..ještě dnes,díky mami.

Odpovědi
hanulka11

Já nezapomenu na krásnou mrkačku-tenkrát nebyly k dostání.Bylo mi snad 6let .Musela stát hodně peněz a já ji našla pod stromečkem ,to bylo radosti .Měla krásné dlouhé vlasy .Já si hrála na kadeřnici a ostříhala jsem ji ofinu a vlasy i vzadu . A stále jsem se divila,že jí vlasy nerostou . Tenkrát jsem ale dostala pěkně vyhubováno. Od té doby byla mrkačka chudinka , vlasy vysoko ustřižené nad čelem ji pěkně hyzdily tak,že jsem ji ani nevozila v kočárku. Od té doby už uplynulo moc moc let, ale často si na to vzpomenu.

ten který je

Velice rád vzpomínám jak jsem dostal jízdní kolo.Bylo už staré kupované na inzerát a zadní kolo bylo úplně šejdrem.To mi nevadilo,byl jsem hrozně štasten že můžu jezdit s kamarády.