Avatar uživatele
anonym

Nejhezčí dárek,který..

jste kdy dostali,ano ta otázka tu už padla,ale dárek ,který jste dostali o vánocích,třeba v děství a nezapomenete na něj,co živi budete,já nezapomenu na svoje první bílé brusle,to bylo něco..ještě dnes,díky mami.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, vagra před 4885 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Já nezapomenu na krásnou mrkačku-tenkrát nebyly k dostání.Bylo mi snad 6let .Musela stát hodně peněz a já ji našla pod stromečkem ,to bylo radosti .Měla krásné dlouhé vlasy .Já si hrála na kadeřnici a ostříhala jsem ji ofinu a vlasy i vzadu . A stále jsem se divila,že jí vlasy nerostou . Tenkrát jsem ale dostala pěkně vyhubováno. Od té doby byla mrkačka chudinka , vlasy vysoko ustřižené nad čelem ji pěkně hyzdily tak,že jsem ji ani nevozila v kočárku. Od té doby už uplynulo moc moc let, ale často si na to vzpomenu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Velice rád vzpomínám jak jsem dostal jízdní kolo.Bylo už staré kupované na inzerát a zadní kolo bylo úplně šejdrem.To mi nevadilo,byl jsem hrozně štasten že můžu jezdit s kamarády.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek