autacek

Jaké znáte tzv. mužské zbraně?

Nejlepší odpověď
Drap

šarm, vtip, galantnost, pozornost, všímavost

Další odpovědi
Usoman

Lidi, nejsme přeci v 20. století a dále v minulosti.

Dnes je to plná peněženka, drahé auto, namakané svaly a velké ego. Ženský už o normální chlapy nestojí a ten zbytek je na vyhynutí. Bohužel.

annas

Největší mužskou předností,. třeba i zbraní,. je žena.

Lidová moudrost v minulosti považovala za přednost to, že "správný chlap smrdí i na fotce,“.

Samozřejmě dnes to už neplatí, zapáchající muž odpuzuje., nezachrání ho ani sexy mozek.

Jinak jeho zb raní může být hlas – jeho zabarvení, smysl pro humor, způsob oblékání, inteligence,, poziornost, slušnlost,, mužská vůně atd.

Ještě jeden pohled – zbraní mužů proi mladé dív,y í bývají často peníze a bourakl.

marci1

Charisma a šarm. 🙂

Kryšpín

Lichotkář, sladká slovíčka, charisma nejlépe cizinec, na barvě nezáleží

písničkář, malůvkář obrazů

sebejistý, důležitý elegán, svalnatý, potetovaný, drahý plecho-umělohmotný bourák, větší konto v bance, všude byl, všechno zná

humorista, lidový vypravěč

květinář, každou chvilku nosí puget

šibal pozorný, přistrčí židly, pomůže s frakem, pustí žilou z šrajtofle

čo bolo to bolo, kliďas obecný, nezájímá se o sexuální rodokmen dámy

Mc Merkurion

… samozřejmě že jich znám spoustu (jelikož mi jich většina chybí) … nevím jak je vyjmenovat, vono stačí když přinde mezi baby někdo typu Rambo a podobně a jsou mimo …

Wind of king

někdo chytrý někdo vtipný někdo je namakaný a chodí do fitka a ještě
hodně jich je…

Wind Of King