Jak se stát policistou u Královské kanadské jízdní policie?

Zajímalo by mě,jakou má šanci uchazeč kterej se chce stát policistou u Královské kanadské jízdní policie(angl. Royal Canadian Mounted Police) tzv. jaké jsou požadavky na uchazeče,co musí uchazeč splňovat aj. a také kde jinde ve světě je něco podobného jako je Královská kanadská jízdní policie a kde jsou rozdíly mezi Královskou kanadskou jízdní policií od /klasické/ policie jakou znamé z Evropy nebo USA. děkuji moc.

Nejlepší odpověď
klumprt

19 let, maturita, řidičský průkaz, být kanadský občan nebo mít tam trvalý pobyt aspoň deset let v kuse, umět anglicky nebo francouzsky, bezúhonnost, zdraví, ochota nosit a použít střelnou zbraň, ochota odjet na půlroční výcvik, nechat se převelet kamkoli v Kanadě v případě potřeby, bez viditelného tetování, bez piercingu.
http://www.rcmp-grc.gc.ca/en/qu­alifications-and-requirements

Myslím, že kanadská jízdní policie je něco jako federální policie, obdoba FBI. Už asi na koních moc nejezdí, leda při nějakých ceremoniálech. Jde pouze o tradiční název.