Jaký by byl svět bez mužů?

Kdyby nebylo na světě samců, jak by ženy žily? Rozeznaly by nějaké datum? Podle čeho? V čem by bydlely, v hnízdě, v jeskyních? Byly by odbornice na chemii, na materiály, na architekturu? Uměly by vytvořit takové stavební prvky se kterými by se tahaly? Kdo by v jeskyních uklízel? Slepice by jim chodily přes ohniště s plackami kdyby nebylo mě a mnoho jiných chlapů kteří náš život dovedli k technice, k pohodlnosti a bezpečí. Jakou hudbu bychom slyšeli?
Jakou teď uslyším?

Nejlepší odpověď
anonym

Shlédni polský film SEXMISE a pochopíš!

Další odpovědi
anonym

Zase tak moc si, samče, nefandi…
😉
Baby už mnohokrát prokázaly velikou míru adaptability, že bychom jim my, chlapi, mohli oprávněně závidět.
Na druhou stranu je (skoro) jasné, že svět bez chlapů (resp. jejich pohledu na svět a ´věc´) by byl jiný. Ale naprosto si netroufnu říct, jestli horší nebo lepší (a už vůbec nechci definovat stanovisko hodnocení horčí/lepší).

marci1

Bylo by to stejně smutné a nudné, jak kdyby byl svět bez žen .

Jsemtady

Podle mně ženy zvládnou naprosto všechno. Mám pár kamarádek kutilek, to by byly přesně ty, co by vymyslely stroje. Mno a najde se na světě i pár kulturistek, sestra ráda střílí, takže ač by zbraní bylo míň, snad žádné atomové, chemické atp. tak by byly i zbraně, vše by bylo stejné, asi by byl svět barevnější a bylo by všude víc květin. Možná, že by byly auta už jen na sluneční energii, přeci jen šejkové a ropní magnátu jsou muži. Asi by nebyla alkajda atp.
Naopak si myslím, že kdyby nebylo žen, tak bychom kolikrát my byly ještě v jeskyni, jako to hnízdo taky stavíš abys do něj lapil ženskou, holíš se, oblíkáš se ze stejného důvodu. Hodně strojů jsme vymysleli taky proto, aby bylo snáze hotovo a mohlo se jít sexovat. Myslím, že bez žen by se ale víc chlastalo a vše by naopak bylo temnější.

Lucijej

mnohem jednodušší

postcd

podle mě by byl dost ujetý, stejně tak kdyby byl bez žen

mosoj

Kdyby nebylo na světě mužů a ženy by byly hermafroditi, tak by nebylo bezbřehé diskriminace žen a ženy by toho vynalezly mnohonásobně víc než muži.

suaeda

Pokud by byl svět bez mužů tak si nemyslím, že by ženy zůstaly zaostalé a zůstaly tzv v jeskyních. Dějiny nám dávají hodně příkladů vědkyň a chytrých manželek, které radily svým manželům králům a císařům. A předpokládám, že by jich bylo daleko více. Muži by ženy po staletí neutlačovaly a neurčovaly jim jen tzv. zajištění rodinného krbu.
Ale co by chybělo – polarita. Vždyť se podívejme okolo nás vše je dáno polaritou – protikladem. Jing-jang, den-noc, dobro-zlo, nebe-peklo ad. mnoho příkladů. Byl by to jiný svět.

mikee.nikee

Svět bez mužů = svět bez lidí :)

Sůwa

Sexmise se taky dá přečíst 🙂

quentos

ono se na Sexmisi musí koukat shora?

quentos

ono se na Sexmisi musí koukat shora?

anonym

Pravdu díš, zdola to nejde!