Jaký by byl svět bez lidí?

Zkuste si představit,že by všichni lidé zmizeli ze světa. Myslíte si,že by byl svět bez lidí lepší nebo horší?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Rozhodně by byl jiný.

Další odpovědi
Drap

Jak pro koho. Pro ty, co by zůstali místo lidí určitě lepší.

Kepler

Pro přirozený běh věcí, zdraví přírody a životního prostředí by to byl ideální stav.

zjentek

Byl by čistý!
Všude by zůstala jen čistá čistota. Ale abych to vysvětlil- víš, jak si ženský dávaj na xichty tu barevnou omítku, jsou cejtit parfémama na 30m proti větru, do prádla lejou 10× víc přípravku, aby to pak déle vonělo a do toaletní mísy stříkaj častěji než denně nějakou tou kachnou? Tak to je ta špinavá čistota.
Jak vidlo, pochopit svět bez lidí bude mnohem složitější pro děvčata a ženy…
…pochopit hlínu jako čistou špínu ;)

Mc Merkurion

… nepotřebuju si to představovat, udělali to za mne jiní >>> podívej se na tento dokumentární seriál svět bez lidí: https://www.csfd­.cz/film/272766-zivot-po-lidech/prehled/

anonym

Lamalam: Hlavně by asi bylo smutno.

Kepler

Ale komu? Vymírajícím druhům zvířat určitě ne.