suzuki

Jaké otázky tu pokládat?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokládej tu otázky, na které chceš znát odpověď.

Další odpovědi
klumprt

Docela dobře to tu vystihuje rčení: „Ptejte se mě, na co chcete, a já, na co chci, odpovím.“

Tak s chutí do toho 🙂

Agneta

Nemusíš pokládat žádné, můžeš jen odpovídat – ale né opisovat, jako zdejší notorická opisovačka ReHu:DDD

ReHu

Takové, které té zajímají, co nevíš a vědět chceš a na netu nemůžeš najít. To je snad jasný, ne?
Nebo se chceš ptát na něco, na co znáš odpověď?

anonym

Jaké chceš,to co tě zajímá.
Vpravo máš vyhledávač a když budeš chtít otázku položit,vlož jí nejdříve tam,aby se zde neopakovala.

zjentek

hlavně aby nezačínali na „proč“, jinak tě tady slovně ukamenují.

anonym

hlavně ne otázky, na které už se někdo ptal, třeba i před několika lety. neuváděj v nich žádné požadavky na kvalitu odpovědi. nakonec pokud možno nedělat gramatické chyby, to je jako první, čím Tě zde sundají místní profesoři ČJ