Avatar uživatele
velkyhonzik

Posouzení vzhledu – pro holky

Měl jsem s tím dost často problémy. Teď už snad ani ne. Na lidi se někdy usměju podle nálady, a nepozoruju, že byh nějak strhával pozornost. Ale pořád to mám v hlavě, že se na mě někdo dívá a směje se mi. Chtěl bych posudek od vás, níže je fotka a nebojte se hodnotit, návrhy, připomínky. Přežiju to
Odkaz:
zkracovatko.cz/ez­thYk
Díky za reakce

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4612 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Velkyhonziku , jestli vy nejste takovy maly Ivanek z Mrazika ( omlouvam se ). Jste hezky kluk , ale podle toho psani .. , toho , ze to nejak podle me az moc prozivate .. , tak i tohle je z toho vseho moc citelne. ( alespon pro me ano ). Nereste se tolik . -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Koukám, že se Tvoje otázka většině uživatelů moc nelíbí. Podle mne je formulována slušně, tak na ni i slušně odpovím:
Fotku jsem zkoukla, řekla bych si: normální, docela hezký kluk, chybí mi jen úsměv. Tak se často usmívej a neřeš to, buď svůj, mladého muže zdobí sebedůvěra a sebevědomí!
A věř mi, že normální lidé mají jiné starosti, než se koukat po jiných a za zády se jim smát! Notabene když není proč.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

No hele,,,já jsem se smála ještě než jsem koukla na tu fotku,,jak může dospělej chlap řešit takový hovadiny,,DDDD,,ji­nak fotečka pěkná,,ale jestli neděláš něco špatně,,ve vzhledu to asi nebude,,,že??
Doplňuji:
pane Dr.Axl,,ono je těžké se zorientovat, jaké otázky je tu možné, či nemožné pokládat a kde je hranice chatu??? Ono když se sem podívá nezasvěcený, tak si musí myslet, že to tu skutečně je seznamka. Vždyť vy a -iv- se tu v takovém duchu bavíte. Takže já velkémuhonzíkovi rozumím,,prostě čekal, že se tu také s někým seznámí a třeba doufal i v tu svatbu.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

najdi si jiný stránky zde se toto neposuzuje
Doplňuji:
asi ti dělá dobře ,že tě lidé chválí, ne ? jsou důležitější věci než jak člověk vypadá, ale v hlavě si to srovnej …máš tam guláš

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eLx

Třeba když se přestaneš tvářit, jako když se právě posral, lidi se přestanou smát. Tohle je horší než pasovka.

(Pozornější čtenář vyčte, že nejde o urážení, ale o narážku, že fotku dělá nejen člověk jako takovej, ale i jeho výraz, prostředí a podobně.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nějak jsi v tom kvaltu jak ses dneska zaregistroval a rovnou sem prdnul

1. otázku, zapomněl se podívat na princip těchto stránek, níže máš relevantní pasáž.
Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď

Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.

Jinak by to psychiatr posoudil jako latentní formu exhibicionismu s podezřením na psychopatické symptomy – nemusí být jisté ani to, že foto je zrovna tvoje.
Pokud ještě stojíš o to, aby tato otázka nebyla současně poslední před výmazem od admini, je nejvyšší čas, abys rázně přehodnotil svou komunikaci s virtuálním světem, jenž je asi na hony vzdálen tvým zmateným chimérám.
Pro tvou informaci – tvé stadium už hradí i zdravotní pojišťovna.
(Asi jsi neměl zrovna lehké dětství).
Doplňuji:
Ad mosoj, kéž bys měl pravdu, jenže proti tvé snaze o pochopení svědčí četné indicie.
Je to hned prvá otázka tazatele po registraci, čili udává vážně míněný záměr.
Celková dikce otázky spíše koresponduje s převažujícími reakcemi odpovídajících.
Je tu. pravda více lehce narušených (nejmarkantnější jistý invalidní důchodce s papíry na hlavu a zatížený nesmyslnými dotazy na plavající herečky), ale ti se ještě s určitým sebezapřením dají tolerovat.
Obávám se, že tento případ už je značně za hranou.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je to asi jen tvoje představa, nevím, proč by se měl někdo smát. A možná sis spletl stránky, tady to neni ani seznamka, ani erotický chat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Dívám se a nevím proč, ani se nesměju ani nepláču. Pokud je to myšleno jako zábava je to v pořádku a kodex neporušuješ ( je to zařazeno správně)jenom to jaksi moc zábavné není, pokud je to myšleno vážně, tak je mi tě líto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
myšpulín

Možná by to chtělo se víc nad sebou zamyslet, asi to nebude tím, jaké máš vlasy a oči, to opravdu ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Milá kropítko, zcela chápu tvou emotivní reakci. Jen jsi možná v tom rozhořčení pozapomněla na jeden, možná malý, ale zato podstatný rozdíl.
Honzík sem teprve vstoupil a aniž by položil jedinou korektní otázku v duchu těchto Odpovědí, rovnou se ptá na ryze subjektivní problém a ještě k tomu původně ve zcela seriózní rubrice (teprve poté došlo k přeřazení do zábavy).
Když se podíváš na mé otázky, jsou velice střídmé a ani jednou jsem nesklouzl do průkazného porušení kodexu.
Navíc, my jsme si tu budovali čtvrt roku určité sociální vazby, díky nimž lze občas trochu odlehčit pro zasvěcené, kteří sledují návaznosti a vědí, jaký význam mají pojmy jako ironie, nadsázka, recese a humor.
Jsem si vědom, že za tvých začátků, jichž jsi téměř nestor, jsi patřila mezi strážce úrovně Odpovědí, což oceňuji a souhlasím i s tvým součesným dojmem, že se ubírají mírně do kytiček, ale právě toto je jeden z pokusů o alespoň částečné oživení, které by se mělo podařit završením plánovaným srazem.
Celé tyto tendence mají poněkud hlubší kořeny, jejich pozadí jsem ochoten ti sdělit i mimo rámec těchto stránky tím, že ti nyní, coby čerstvě zlatý, zašlu svůj kontakt do tvého profilu.

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek