velkyhonzik

Posouzení vzhledu – pro holky

Měl jsem s tím dost často problémy. Teď už snad ani ne. Na lidi se někdy usměju podle nálady, a nepozoruju, že byh nějak strhával pozornost. Ale pořád to mám v hlavě, že se na mě někdo dívá a směje se mi. Chtěl bych posudek od vás, níže je fotka a nebojte se hodnotit, návrhy, připomínky. Přežiju to
Odkaz:
zkracovatko.cz/ez­thYk
Díky za reakce

Nejlepší odpověď
anonym

Velkyhonziku , jestli vy nejste takovy maly Ivanek z Mrazika ( omlouvam se ). Jste hezky kluk , ale podle toho psani .. , toho , ze to nejak podle me az moc prozivate .. , tak i tohle je z toho vseho moc citelne. ( alespon pro me ano ). Nereste se tolik . -iv-

Další odpovědi
Deli

Koukám, že se Tvoje otázka většině uživatelů moc nelíbí. Podle mne je formulována slušně, tak na ni i slušně odpovím:
Fotku jsem zkoukla, řekla bych si: normální, docela hezký kluk, chybí mi jen úsměv. Tak se často usmívej a neřeš to, buď svůj, mladého muže zdobí sebedůvěra a sebevědomí!
A věř mi, že normální lidé mají jiné starosti, než se koukat po jiných a za zády se jim smát! Notabene když není proč.

kropitko

No hele,,,já jsem se smála ještě než jsem koukla na tu fotku,,jak může dospělej chlap řešit takový hovadiny,,DDDD,,ji­nak fotečka pěkná,,ale jestli neděláš něco špatně,,ve vzhledu to asi nebude,,,že??
Doplňuji:
pane Dr.Axl,,ono je těžké se zorientovat, jaké otázky je tu možné, či nemožné pokládat a kde je hranice chatu??? Ono když se sem podívá nezasvěcený, tak si musí myslet, že to tu skutečně je seznamka. Vždyť vy a -iv- se tu v takovém duchu bavíte. Takže já velkémuhonzíkovi rozumím,,prostě čekal, že se tu také s někým seznámí a třeba doufal i v tu svatbu.

hanulka11

najdi si jiný stránky zde se toto neposuzuje
Doplňuji:
asi ti dělá dobře ,že tě lidé chválí, ne ? jsou důležitější věci než jak člověk vypadá, ale v hlavě si to srovnej …máš tam guláš

eLx

Třeba když se přestaneš tvářit, jako když se právě posral, lidi se přestanou smát. Tohle je horší než pasovka.

(Pozornější čtenář vyčte, že nejde o urážení, ale o narážku, že fotku dělá nejen člověk jako takovej, ale i jeho výraz, prostředí a podobně.)

anonym

Nějak jsi v tom kvaltu jak ses dneska zaregistroval a rovnou sem prdnul

1. otázku, zapomněl se podívat na princip těchto stránek, níže máš relevantní pasáž.
Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď

Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.

Jinak by to psychiatr posoudil jako latentní formu exhibicionismu s podezřením na psychopatické symptomy – nemusí být jisté ani to, že foto je zrovna tvoje.
Pokud ještě stojíš o to, aby tato otázka nebyla současně poslední před výmazem od admini, je nejvyšší čas, abys rázně přehodnotil svou komunikaci s virtuálním světem, jenž je asi na hony vzdálen tvým zmateným chimérám.
Pro tvou informaci – tvé stadium už hradí i zdravotní pojišťovna.
(Asi jsi neměl zrovna lehké dětství).
Doplňuji:
Ad mosoj, kéž bys měl pravdu, jenže proti tvé snaze o pochopení svědčí četné indicie.
Je to hned prvá otázka tazatele po registraci, čili udává vážně míněný záměr.
Celková dikce otázky spíše koresponduje s převažujícími reakcemi odpovídajících.
Je tu. pravda více lehce narušených (nejmarkantnější jistý invalidní důchodce s papíry na hlavu a zatížený nesmyslnými dotazy na plavající herečky), ale ti se ještě s určitým sebezapřením dají tolerovat.
Obávám se, že tento případ už je značně za hranou.

Drap

Je to asi jen tvoje představa, nevím, proč by se měl někdo smát. A možná sis spletl stránky, tady to neni ani seznamka, ani erotický chat

mosoj

Dívám se a nevím proč, ani se nesměju ani nepláču. Pokud je to myšleno jako zábava je to v pořádku a kodex neporušuješ ( je to zařazeno správně)jenom to jaksi moc zábavné není, pokud je to myšleno vážně, tak je mi tě líto.

myšpulín

Možná by to chtělo se víc nad sebou zamyslet, asi to nebude tím, jaké máš vlasy a oči, to opravdu ne.

anonym

Milá kropítko, zcela chápu tvou emotivní reakci. Jen jsi možná v tom rozhořčení pozapomněla na jeden, možná malý, ale zato podstatný rozdíl.
Honzík sem teprve vstoupil a aniž by položil jedinou korektní otázku v duchu těchto Odpovědí, rovnou se ptá na ryze subjektivní problém a ještě k tomu původně ve zcela seriózní rubrice (teprve poté došlo k přeřazení do zábavy).
Když se podíváš na mé otázky, jsou velice střídmé a ani jednou jsem nesklouzl do průkazného porušení kodexu.
Navíc, my jsme si tu budovali čtvrt roku určité sociální vazby, díky nimž lze občas trochu odlehčit pro zasvěcené, kteří sledují návaznosti a vědí, jaký význam mají pojmy jako ironie, nadsázka, recese a humor.
Jsem si vědom, že za tvých začátků, jichž jsi téměř nestor, jsi patřila mezi strážce úrovně Odpovědí, což oceňuji a souhlasím i s tvým součesným dojmem, že se ubírají mírně do kytiček, ale právě toto je jeden z pokusů o alespoň částečné oživení, které by se mělo podařit završením plánovaným srazem.
Celé tyto tendence mají poněkud hlubší kořeny, jejich pozadí jsem ochoten ti sdělit i mimo rámec těchto stránky tím, že ti nyní, coby čerstvě zlatý, zašlu svůj kontakt do tvého profilu.