paul1

Rusové budou nadále okupovat pouze východní část Ukrajiny

Tam jim to asi vydrží nejdéle. Ono jim jde, i když to maskují denaci.. a demili… hlavně o přístup k moři. Ten, co mají na severu je jim skoro nanic, tam to zamrzá, na východě Tichý oceán – to je zase moc daleko. Proto usilují o Černé moře a také přístup k moři Baltskému. Tam jim vadí Lotyšsko, Litva a Polsko.

Pepa25

Bude to dlouhotrvající zákopová válka

Všechny uvedené možnosti mohou nastat, v rámci „jiná odpověď“ i převrat v Kremlu.
Co bude dál neví nikdo, ale bohužel Rusko si může dovolit dlouhou válku protože „nas mnoho“ a bojuje se na území nepřítele. Také jej (na rozdíl od hlasitých proklamcí) nikdo neohrožuje, takže si mohou dovolit vše vrhnout na Ukrajinu. Jo, kdyby hrozilo, že Japonsko vojensky obsadí Kurilské ostrovy, to by byli v úplně jiné situaci …

Drap

jiná odpověď

Nebude to podle žádného tvého scénáře.

merick.areeb

jiná odpověď

Pokerově Ukrajina all-in, ale nepřišli karty

Manfred05

Ukrajinci porazí Ruského agresora a vytlačí ho z Ukrajiny