Jak zjistit, jestli mě má holka ráda ?

Znám jednu holku, která se mi hrozně líbí (at už tím jaká je, jak se chová i jak vypadá). Ale nevím jestli se jí taky líbím. Hodně se spolu bavíme, ale já, jako hodně stydlivý kluk na tyhle věci, se stydím ji to dát něják najevo, někam ji pozvat. Co mám udělat ? Jak ji to mám něják naznačit ? Díky moc za radu.

Nejlepší odpověď
Lencis

No pokud bys nerad ztratil její přátelství pak bych zas tak hrr nebyla… vybalit to na ni a dostat ji do nepříjemné situace v případě že ona třeba chce být opravdu jen kamarádka by asi nebyl ten správný krok. Počkala bych na příležitost… do té doby se můžete stále poznávat jako kamarádi 😉

Až bude mít narozky, svátek… případně se blíží vánoce… kup jí dva dárečky. Nejdřív ji dej jeden… a po chvíli druhý se slovy… "ten první dáreček byl ode mě jako od kamaráda, tento je ode mě jako od někoho kdo tě má rád víc než kamarád. Pokud to necítíš jako já a chceš i nadále být jen kamarádkou nemusíš tento dáreček příjmou, ale pokud ho příjmeš budu hrozně moc šťastný, protože jsi skvělá holka s už dlouho se odhodlávám říst ti jak moc tě mám rád.

Pokud čekat nechceš a chceš ji někam pozvat. Kup dva lístky do kina… až se s ní budeš zase bavit, tak mezi řečí si jako na ty lístky vzpoměň a řekni, že jsi měl jít s kamarádem ale on nakonec řekl že nemůže… a jestli by s tebou třeba nechtěla jít ona.

Přeji hrozně moc štěstí ať to vyjde 😉

Další odpovědi
Renča

Hochu, asi ti nezbývá nic jiného, než risknout pozvání, případně se zeptat přímo. Je to sice trochu adrenalin, ale když to nezkusíš, nic se nedozvíš. A nemůže se ti stát nic horšího, než že tě pošle k šípku. Aspoň by ses to zavčas dozvěděl, ne? Tak hodně štěstí!