Amie

Co NEMÁ dělat holka , když chce získat kluka?

Všude se píše, co vše by holka a žena MĚLA udělat, čím dát najevo náklonost, že vás chce a podobně. Mě by zajímalo, čím to naopak zaručeně zazdíme.
Co například bychom neměli dělat, aby vás ten určitý čin nepřesvědčil o tom, že prostě za chození nestojíme a abyste nic ze své strany nepodnikali (ať už se vám líbíme nebo ne), nebo to pochopíte tak, že o vás nemáme zájem.

Nejlepší odpověď
www

Zásadně se očividně nevnucovat ale naopak, tvářit se lehce odmítavě, přitom nenápadně, zlehka provokovat 😉.
Toto platí pro obě pohlaví.

Zdroj: Zkušenost

Další odpovědi
hanulka11

hlavně ze sebe nedělej něco- co nejsi…stejně to pak vyjde najevo

nenadbíhej mu -to kluci nesnášejí

nebuď namyšlená – takové ty fifleny většinou kluky nezajímají

Damiana

I sebekrásnější dívka, která mluví jako žumpa se každému zprotiví. Když se neumí vyjadřovat slušně, není hrdá na svoji ženskost a je promiskuitní a ještě se tím chlubí, normální muž o ní nikdy nemůže stát.
Není v jeho očích „frajerka“, ale normální blbka, kterou může poslat kdy chce, kam se mu zlíbí.
Dívka, která před klukem okatě flirtuje s jinými, kašle na svůj vzhled (nebo to naopak s péčí o něj přehání), holka věčně „zpruzená“, uštěpačná, vlezlá, domýšlivá, pomlouvající kdekoho a nesnášející jeho kamarády (pokud nejsou známí opilci a vyvrhelové!), ženská co nejí – nebo se najíst stydí a pořád to rozebírá, otravuje s dietami a „celebritami“, zamindrákovaná, závistivá a zlá baba, která pořád volá, „vopruzuje“ a vyžaduje věškerou pozornost, nesamostatná, kterou kam postavíš, tam zůstane, nudná – co nikdy sama nevymyslí ani nezařídí žádnou akci, žárlivá, vypočítává a chamtivá mrcha … Stačí?

IK

Nemáš být sama proti sobě.
To znamená, že vše co se ti na sobě nelíbí je proti tobě.
Řekneš si: „ačkoliv si připadám nudná, mám se ráda a přijímám se“
(lze na to úspěšně použít metoda EFT)
to že si připadáš nudná (to je jen příklad neber to osobně) znamená že svou energii posíláš proti sobě a posiluješ to co si myslíš že jsi tedy onu nudnost.
Tím že se přijmeš i když to tak je a máš se ráda, zrušíš odsuzování této vlastnosti a můžeš to pohodlně změnit.
Každou věc kterou tak vidíš můžeš odstranit tím že ji nejdřív přijmeš. Samozřejmě že pak si musíš dát pozor na odsuzování druhých, to bys zase ty negativní postoje vytvořila a dřív nebo později ses do toho sama chytila jako do pasti.
Princip je v tom, že když se něčeho bojíš co se může stát nebo co můžeš pokazit, nemůžeš se uvolnit a být přirozeně krásná a přitažlivá, takže přitáhneš v nejlepším případě soucit…ale těžko někoho kdo na tobě nechá oči. Nezáleží to na kráse, obdivuhodné je naprosto cokoliv co má nějakou positivní energii. Ale strach nedostatek sebedůvěry, nejistota, žárlivost…je toho hodně co není positivní a čím bys zaujmout nechtěla.

Zdroj: http://www.eft-terapie.cz/in­dex.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=19&Ite­mid=27

anonym

Amie, především by ses neměla chovat tak, že jsi důvěrná kamarádka s vícero kluky najednou. Potom bys neměla dávat najevo panovačnost, hašteřivost, náladovost, sklon ke střídání nálad. Neměla bys ječet, ani kvůli každé pitomosti fňukat. Neměla bys ze sebe dělat něco, co nejsi. Neměla bys nikdy nechat na kamarádkách, aby za Tebe vyřizovaly něco s klukem, na kterém Ti záleží.

verunka483

Když víš co máš dělat, tak ten zbytek je to co nemáš dělat ;) a podle mě především by jsi neměla dát najevo žárlivost…