Co znamená flirtování?

Považuje se za flirtování, když se zapojím do konverzace s mužem a nahrávám mu, směji se sním i když to není nějak moc žert? Je špatné když vdaná žena flirtuje s jinými mužmi? Může mně proto opustit můj manžel? Je důvod k rozchodu? Děkuji

Nejlepší odpověď
alenka901

to je zvýšený zájem o 3osobu,takže když máš partnera a on pokukuje po jiných,hází na mě usměvy,zve je na drink,tancuje s nimy na diskotéce atd to je flirtování

Další odpovědi
Lencis

Doporučuji jednoduchý test. Vadilo by vám kdyby se stejně jako vy choval váš manžel k jiné ženě? Pokud ano, znamená to dvě věci za a) milujete svého může a žárlíte na něj a za b) to co děláte je flirt, který by se vašemu manželovi nelíbil. Pokud ne, znamená to jednu věc buď už svého manžela nemilujete a raději flirtujete z jinými a nebo se o flirt nejednalo (nebo alespoň vy jste to tak nebrala).

Podle mě zde nejsou definice co ještě je přípustné a co ne… záleží na vnímání jednotlivce, na míře žárlivosti a mimo jiné i na benevolentnosti vlastního svědomí a manžela 😁

Janulka

Ahoooj, toto jsem vyčetla: „Flirt není sprosté slovo, přestože mívá velmi často pejorativní nádech. Zejména pokud flirtuje někdo jiný než my, a to s někým, komu bychom sami rádi věnovali pozornost. Rovněž pokud k flirtování ten, který flirtuje, používá z našeho pohledu nebo z pohledu nepsaných společenských etických pravidel příliš okázalé prostředky. V případě žen jsou to výstřihy až do pasu, krátké sukně, rudé rty, rudě nalakované nehty či boty na vysokých jehlových podpatcích, v případě mužů zdůrazňování muskulatury, široká chůze nebo hlasitá mluva. Stejně jako existují primární a sekundární pohlavní znaky, tak se někdy mluví o primárním a sekundárním flirtování. Takzvané primární flirtování je vlastní nám všem a používáme ho mnohem častěji, než si vůbec myslíme. Zcela přirozeně a automaticky zaujímáme nějaký postoj k jedincům, se kterými se setkáváme – na ulici, v práci, v restauraci, obchodě, na večírku a podobně, vysíláme k nim určité signály a komunikujeme s nimi (zprvu především prostřednictvím nonverbální komunikace). Pokud se nám druhý člověk líbí, zaujme nás, je nám něčím sympatický, projeví se to, jak jsme již napsali výše, na našem držení těla a výrazu tváře. Jinak stojíme, jinak pohybujeme rukama, jinak nakláníme hlavu, jinak se usmíváme a jinak se díváme, než jak jsme stáli, dívali se a pohybovali rukama ještě před chvílí.“
A teď krapet osobní zkušenosti:o)))
To, co popisuješ, jednoznačně flirt je!:o))
Myslím si, že když vdaná žena jen flirtuje, nic na tom špatného není! Jednoduše – je přece moc fajn líbit se i jiným a přitom milovat svého muže…
Většina mužů se taky ráda podívá na hezkou ženu, tak proč důvod k rozchodu? Pokud tvůj manžel není patologický žárlivec, vezme to v pohodě a možná bude mít ještě radost, že má hezkou ženu:o))))

Zdroj: http://mladaze­na.maminka.cz/scrip­ts/detail.php?id=3356­27

Dandi

Přesně to co popisuješ je flirt :) Opustit tě manžel může, ale není to podmínkou :) co člověk to názor.