L´ú$C&*

Kdo z vás je vdaná/ženatý?

Kdo z Vás je vdaný/ženatý? Promiňte, jestli se zlobíte, že jsem sem položila otázku, ve které se ptám na osobní věci. Kdo ale chce odpovědět, ať odpoví. Já jsem vdaná.
Doplňuji:
To FOG: Vdaná zatím jsem a mimochodem jak to dopadlo si nechám pro sebe ale dopadlo to asi dobře když tu píšu, že vdaná jsem. Není Vám do toho nic!

Nejlepší odpověď
kropitko

Třikrát vdaná

Další odpovědi
quentos

já ne… ani vdaný, ani ženatý ;{)=

BEAES

Každý by měl mít pocit svobody, i když je vdaný(ženatý), nikdo nemá právo někoho omezovat. Jsem vdaná, ale svou svobodu si hodlám zachovat… :o))

Miroslavst

ženatý

FOG

Nic mi sice do toho neni,ale pred 5 hodinami pises,ze te podvedl pritel a ted jsi zase uz vdana.
Doplňuji:
Tak to jsem si oddechl,ze to vse dobre dopadlo.Nemam rad nasili a kdyz nekdo place,tak je mi to lito.

Džanička

Já jsem také svobodná.

A nevím proč se Michal tak rozčiluje.Prostě pokud někdo odpovědět nechce,tak ať si otázky nevšímá,no nemám pravdu?

anetadela1

Já taky.

FOG je prozíravý! Proč píšeš jak tě strašně podvedl přítel, když ty, podle toho co píšeš, vlastně podvádíš manžela, když jsi vdaná????!!!

dagry

Já už ne

Michal

Nevhodná otázka,nemyslíte? A jak máme velký byt a já plat a kolik bereme,by jste vědět nechtěla?Ptáte se na velmi osobní věci.

chucky

Jsem svobodná
Doplňuji:
Souhlasím s tebou Džaničko, každý si může vybrat otázku, na kterou chce odpovědět.

Kostík

Hledáte zde milence????????
Plat asi 40 000 tísís měsíčně, vila, šest aut a osm dětí, to by šlo, co????????

anonym

Jsem ve vztahu 15 let a beru to za uplny naplneny zivot(svazek).

deny555

Ženatý,ale ještě nedávno rozvedený.Zrovna tohle mě zas tak moc osobní nepříjde.

Misak22

Když nechceš tak neodpovídej,komu to osobní nepřijde odpoví.Já svobodný ale štastně zadaný.

Komodita

Jsem vdaná a budu do smrti nekoho z nas…

lorja

Jsem vdaná.