Michal Kole

Co je to flirt se ženskou ? Jak to vypadá v praxi ? Jaká hrozí rizika ?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jsi ženatý, hrozí ti možná i rozvod, pokud jsi zadaný, hrozí ti možná i rozchod, pokud jsi svobodný,nezadaný, hrozí ti ranní kruhy pod očima 🙂

Další odpovědi
david22

Riziko hrozí takové, že pak neuplaveš ani 50 m.

iceT

Flirt (flirtování) označuje nezávaznou konverzaci, nebo vzájemnou komunikaci s milostným nebo erotickým podtextem.

Flirt je způsob, jak vyjádřit vážné věci (jako třeba sexuální touhu) lehkou, humornou a nezávaznou formou. Podle situace to může být forma příjemně zábavná nebo divoce vzrušující.

Lidé při flirtování mohou mluvit, nebo jednat způsobem, který vyvolává dojem důvěrnějšího vztahu, nebo delší známosti, než odpovídá skutečnosti. Přitom ale současně neříkají ani nedělají nic, co by v dané situaci bylo nepřístojné nebo nevhodné. Obvykle k tomu používají laškovný žert nebo ironii.

Při flirtování se používají stylizovaná gesta, jazyk, řeč těla, pózy a fyziologické znaky, které obvykle bývají součástí předehry (např. mrkání, rozšíření zorniček, lehké důvěrné dotyky, úsměv, posílání vzkazů, básniček).

Slovo flirt pochází z anglického to flirt. Má ale původ ve starofrancouzkém Conter fleurette, což je vlastně výraz pro naše Má mě rád…?, kdy se postupně trhají okvětní lístky.
riziko I:druhá starna nepochopí,že flirtuješ a bude to brát vážně,pak se jí nebudeš moct zbavit
riziko II:druhá strana bude zadaná,vdaná-což flirtování nevylučuje-a její když chlap nebude mít pochopení,tak dostaneš přes kokos

Lakeysha

Hrozí ti nákaza chlamidií a syflem, když s náma budeš mluvit, Michale:-D

Lucijej

Michale, tady máš návod:
http://www.qar­k.net/clanek/jak-a-proc-flirtovat-s-holkou/

anonym

To Tě nemusí zajímat.