Musí se po rozvodu měnit občanský průkaz?

Nejlepší odpověď
anonym

ano uz prece nejste vdana ci zenaty

Další odpovědi
Miroslavst

Ano, protože se změnila některá s uvedených skutečností.
Změnil se stav z ženatý-vdaná na rozvedený-rozvedená.
Nemusíte pouze v případě, že jste muž a ihned po rozvodu se opět oženíte.
Ale pokud máte v OP uvedenou manželku, stejně vás to nemine.

ReHu

Pokud máte v občance napsáno ženatý či vdaná, tak asi ano, protože po rozvodu to již není pravda.

panenka

Ano musíte protože už vdaná nejste tak proto.

elektrikář

Můžete se vrátit k svému dívčímu jménu já na svém novém Op mám napsáno rozveden, Stačí vzít rozvodový list fotky a zajít na matriku.