kol.sar

Co znamená ve vztahu, když muž či žena řekne,, Dáme si pauzu ale rozchod ne?

Nejlepší odpověď
bolak

Říká se tomu inteligentní řešení. Je to logický postup v případě že se objevila nová a lepší, ale ještě ji nemám jistou.

Znáš to přísloví o vrabci v hrsti? Tohle je mnohem praktičtější alternativa. Vrabce prozatím střelím uspávačkou a zkusím si dojít pro holuba.

Další odpovědi
emamamisu

že si chce po určitý čas prostě vyhodit z kopýtka.
např. jít zapařit s kamarádkami a vrátit se po půlnoci aniž by musela psát SMS a poslouchat uštěpačné poznámky. zvednout si sebevědomí flirtováním. zajít na kávu s bývalými spolužáky či přáteli (muži) aniž by byla v presu, že ji někdo z vašich známých uvidí a bude ihned referovat.

mojitek

jestli tohle jeden z nich řekne,tak to je začátek konce.Buďto spolu chtějí být nebo ne-nic mezi tím není a ani nemůže být.Ten kdo to řekne,tak nemá čisté svědomí a neplánuje s tím druhým budoucnost-a ať to zdůvodňuje jakkoliv..

anonym

záleží k jaké situaci to patří, ale všeobecně bych to chápal tak, jako velký nádech před rozchodem… určitě bych cítil, že má pozice je ohrožena a určitě bych se bránil… jde o to jaké city a pocity chováš té osobě, promyslet to a promluvit si o tom… v případě, nekomunikace, bych se sebral a odesel a neresil to… budto se ozve nebo ne