Avatar uživatele
teufl

Jak zaujmout jeho pozornost?

Je mi 18, v oblasti vztahů jsem stále nezkušená (nikdy jsem s nikým nechodila – ani jsem se na to nějak nesoustředila), každopádně jsem teď přes kamaráda poznala jednoho kluka, no a jak jistě teď už čekáte, líbí se mi – a to fak, že dost. Vídám se s ním jednou týdně, když jdeme s partou na pivo, on chodí s náma …
Jenže ten čas, kdy spolu jako parta přestaneme do hospody chodit je vážně omezená – maturujeme a pochybuju, že později někdo bude dělat něco jiného, než se učit (prosím v odpovědích nijak nenavazujte na toto téma – jako ‚Omezená, proč?‘ Prostě to berte jako fakt, že se prostě dejme tomu někdy v lednu dozajista přestaneme stýkat – jsou k tomu i jiné důvody, ale to by bylo hodně zdlouhavý.)

Takže osvětlení situace už je na světě a teď ještě k té otázce…

Chtěla bych vědět, jak ho zaujmout, pomalu mu dát vědět, že se mi líbí. Prosím vás, berte ohled na to, co jsem psala na začátku, že jsem v tomhle směru nezkušená a že jsme ve společnosti.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3425 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rafaelo111

Ahoj.Tutéž otázku si kladu jako kluk se zájmem o holku.Jsem taky nezkušený[zejména v navazování kontaktu(nepoznám, že mi něco naznačuje,dává najevo, řeči těla moc nerozumím, tyto věci raději říkat narovinu)] a o něco starší než ty.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Nepřemýšlej – …" jak ho zaujmout, pomalu mu dát vědět"…, prostě si s ním při vhodné příležitosti popovídej – a jestliže najdete vzájemnou shodu názorů, klidně mu navrhni další schůzku/y.
My, chlapi, jsme taková ´trdla´ a na jemné náznaky obvykle nereagujeme (nevšimneme si jich – musela bys jemně naznačit kladivem nebo klaksonem), preferujeme jasnou a otevřenou domluvu…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
turek86

Taky jestli můžu říct názor za chlapy, tak jemné náznaky na mě moc nefungují resp. mi to kolikrát dojde až třeba po několika hodinách…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jak píší pánové, pomalé jemné náznaky u mužů nezabírají, oni je nevidí. Řekni mu to přímo. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek