Avatar uživatele
band of brot

Čím mám zaujmout holku?

Čím a jak mám zaujmout holku, když nejsem svalnatý, chytrý, zručný, nic jsem nedokázal a neumím nic, co by bylo zajímavé a na čem se dalo stavět?
Doplňuji:
Samozřejmě, že mám zájmy. Ale nejsou to dobré zájmy v porovnání s ostatními.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3314 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Je třeba smířit se s tím, že inteligentní krasavice si hledají jinší fořty, než jseš ty. Děvče obdobných kvalit, jaké jsi popsal ve své otázce zaujmeš velmi snadno. Třeba tím, že budeš první kluk, který na ně promluvil. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Chovej se přirozeně, slušně, galantně a hlavně s úsměvem na rtech. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Třeba ji začni oblbovat skrze net a pak se jí ukaž.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

z popisu seš už teď hodně vyjímečnej ..tudíž budeš žádanej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Hloupý člověk si nevidí na špičku nosu. A nesmíš se podceňovat. určitě máš nějaké zájmy, koníčky. Když s ní budeš mluvit, poznáš, zda má zájem nebo ne. Tak nech mluvit ji. Řekni, že tě zajímá, co dělá ona, a že by ses to chtěl naučit, nebo být poučen. Těžko se ti bude líbit vyšívání a háčkování, ale když je fanynka do sportu, nebo do filmu, tak můžete diskutovat. Stačí, abys věděl aspoň něco, měl zájem a ona, ti bude ráda vysvětlovat.
Doplňuji:
Proč se srovnáváš s ostatními? Buď budeš dělat to, co ostatní a nebude tě to bavit a budeš to dělat jen na oko, nebo budeš dělat to, co děláš. To je dobré, že jsi originál, že máš něco, nějaké zájmy, které nemá každý. Například historie určitého období nebo země. Možná to je tvoje plus, ta záliba. Mnoho lidí to nezná, tak jí to snad zaujme. Pokud to není něco morbidního, jako například sbírání stuh z pohřebních věnců.
Musíš se rozhodnout, zda chceš , zda je to ta vyvolená a jednej. V něčem se budeš muset změnit, něčeho se budeš muset vzdát. Čas ti odpoví.

Upravil/a: Kelt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Svými přednostmi, čím jiným?

Všechny zájmy jsou dobré. Neporovnávejte své zájmy se zájmy
ostatních! Důležité je to, co zajímá Vás, ne to, co zajímá ostatní …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zelí

Nechápu že to tady ještě není, přece penězi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Stačí být hajzl a svině, na to dneska holky letěj.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek