Sirifan

Mám jí pozvat já?

Ahoj mám „holku“ začal jsem s ní chodit na začátku prázdnin jsem s ní začal chodit bohužel na FB a protože jsme ještě nebyli doma oba najednou ještě jsme neomohli jít ven. Teď se vrátila a máme oba týden čas, před návratem jsme si hodně psali a tak ale den před posledním odjezdem mi přestala odpisovat a teď když se vrátila tak taky ani nenapsala, mám jí napsat a pozvat ven nebo netlačit na pilu a počkat až mi alespoň napíše a pak jí pozvu? Díky

Nejlepší odpověď
honzikd

Už jste ji viděl někdy ve skutečnosti? Za nás se tedy říkalo „s někým chodit“ něčemu trochu jinému.
Jinak, během týdne, kdy budete oba doma (snad jsem Vás správně pochopil), se dá stihnout mnoho věcí, třeba i s někým začít skutečně „chodit“.

Další odpovědi
marci1

Tak jí napiš a pozvi je ven. Buď půjde nebo ne. Zkus to a uvidíš ! 🙂

ponovotny

to je dobrýý chodit na fb ;) ;) ;) a taky když u toho sedíš tak šoupeš nohama? Jo jo a hlavně netlačit na pilu ;) Proč se vůbec ptáš co máš v tomhle případě dělat? to jako čekáš, že tu na ní společně vyzrajeme? Pošli její fb my ti to tu s ní dohodneme…
Jestli chceš říct, že se jenom slušně ptáš, jestli je to vhodný nebo správný se jí zeptat, tak ti jenom říkám, že to víš nejlíp ty.
Doplňuji:
jo a jestli i přes to co ti říkám sám sobě říkáš, že nevíš, tak to znamená, že bys jí to neměl říkat

theformal

Pošli mi na ni kontakt, vyzkouším všechny možnosti a pak ti řeknu.