Avatar uživatele
ondra07

Holky a jejich líbání s klukem.

Ahojte, tak píši tady asi po roce a zajímala by mě jedna věc.

Našel jsem se slečnu, už se známe asi týden, a před pár dny jsme byli na schůzce. Předtím jsme si denně psali a bylo vše OK. Ale i na té schůzce to bylo naprosto dokonalé, první hodinku jsme se procházeli a furt jsme mluvili.. Potom jsme zašli na hřiště, na houpačky a houpali se apod.. (není důležité). Potom jsme si sedli na lavičku a furt se objímali a líbali.. :)

Takže podle mě, skvělé rande. Jen mi teď přijde, že je ta holka trochu uzavřená, nevím no. Já jí píšu samé pěkné věci a ona mi nic moc nenapíše.. ani pusu a tak.. Ale stále si myslím, že mě má moc ráda, když se ke mě tak tulila apod.. :)

Takže se ptám Vás holek. Jste někdy taky tak uzavřené a necháte kluka, aby si Vás získával pěknými slovíčky..? A líbali by jste se s klukem, kterého byste pak nechtěly? :)

Děkuji moc. Samozřejmě za ní teď někdy pojedu, a tak zjistím, jak to s námi vypadá. Jen mě to zajímá, co si o tom myslíte.. :)
Furt o tom přemýšlím, jestli bych se jí už mohl nenápadně zeptat na chození. Ale zas, jestli to není brzo po týdnu. Ale je fakt, že to byla láska na první pohled. :)
Doplňuji:
Děkuji Anuket- tak ta láska podle mě není jenom z mojí strany, když se ona začala tulit ke mě jako první, první mě líbala apod.. :) A na tom internetu jsem ji jenom jednou napsal pusinku a tak.. a včera mi moc nepsala, protože byla prý unavená a předtím tu nebyla, tak jsme si moc nepsali. Myslím, že cítí to samé i ke mě, jen asi nemá čas na psaní, učí se apod. :)
Tak za ní pojedu a doufám, že to bude fajn. Ale zase ten vztah nechci uspěchat, aby to pak rychle neskončilo.

A na akcích, to je jasné, že se tam každý líbá s každým, na akci se ani nedá najít holka na vztah.. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Braník před 4023 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Anuket

Ondro, ona jsou pěkná slovíčka super, ale všeho s mírou. Je rozdíl, mezi získáváním a vnucováním, ale ono se to špatně rozeznává a je jen na tobě, abys určil hranici. Pokud jí píšeš pěkné věci jen ty a ona tobě nikoli, můžou tu být dvě varianty. Buď je zmatená a neví, jak se chovat (i po tom, co se stalo si není jista, zda to tak opravdu chce), nebo je opravdu nejlepší se s ní sejít a zjistit, zda vše bude v pohodě. Někdo má problém vyjadřovat lásku po internetu a nechává si ji na opravdové okamžiky. Musíš rozpoznat, který typ slečna je a nevylučuje se ani žádná třetí možnost. 🙂

Na chození se je lepší zeptat, až si tím seš jistý. Pokud tvrdíš, že je to láska na první pohled, tak je třeba zjistit, zda to tak není jen z tvé strany, ale i ze strany její. Pak do toho klidně můžeš „skočit po hlavě“ 🙂
Doplňuji:
Pokud se bojíš, že by to rychle skončilo, udělej to fikaně. Chovej se k ní tak, jak se chováš, ale nemluv o vztahu. Máš zde možnost, že to rozhoupe i ji k další iniciativě. Ono hodně vztahů vzniká z toho, že lidé zjistí, že je jim spolu opravdu dobře, že cítí, že spolu chtějí být a že si navzájem chybí a po čase zjistí, že se svým způsobem „potřebují“ – a to všechno i bez toho, aniž by si řekli „ano, chodíme spolu“. Já jsem toho také příkladem 🙂

Upravil/a: Anuket

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Diplivypli16

Hej jo nekdy to delam i naschval:) ale on to vi nastesti.ale kdyz sme s kamoskama na akcich tk se s klukama libame (ja uz ted ne) i kdyz je treba nechceme ale libi se nam:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek