ondra07

Holky a jejich líbání s klukem.

Ahojte, tak píši tady asi po roce a zajímala by mě jedna věc.

Našel jsem se slečnu, už se známe asi týden, a před pár dny jsme byli na schůzce. Předtím jsme si denně psali a bylo vše OK. Ale i na té schůzce to bylo naprosto dokonalé, první hodinku jsme se procházeli a furt jsme mluvili.. Potom jsme zašli na hřiště, na houpačky a houpali se apod.. (není důležité). Potom jsme si sedli na lavičku a furt se objímali a líbali.. :)

Takže podle mě, skvělé rande. Jen mi teď přijde, že je ta holka trochu uzavřená, nevím no. Já jí píšu samé pěkné věci a ona mi nic moc nenapíše.. ani pusu a tak.. Ale stále si myslím, že mě má moc ráda, když se ke mě tak tulila apod.. :)

Takže se ptám Vás holek. Jste někdy taky tak uzavřené a necháte kluka, aby si Vás získával pěknými slovíčky..? A líbali by jste se s klukem, kterého byste pak nechtěly? :)

Děkuji moc. Samozřejmě za ní teď někdy pojedu, a tak zjistím, jak to s námi vypadá. Jen mě to zajímá, co si o tom myslíte.. :)
Furt o tom přemýšlím, jestli bych se jí už mohl nenápadně zeptat na chození. Ale zas, jestli to není brzo po týdnu. Ale je fakt, že to byla láska na první pohled. :)
Doplňuji:
Děkuji Anuket- tak ta láska podle mě není jenom z mojí strany, když se ona začala tulit ke mě jako první, první mě líbala apod.. :) A na tom internetu jsem ji jenom jednou napsal pusinku a tak.. a včera mi moc nepsala, protože byla prý unavená a předtím tu nebyla, tak jsme si moc nepsali. Myslím, že cítí to samé i ke mě, jen asi nemá čas na psaní, učí se apod. :)
Tak za ní pojedu a doufám, že to bude fajn. Ale zase ten vztah nechci uspěchat, aby to pak rychle neskončilo.

A na akcích, to je jasné, že se tam každý líbá s každým, na akci se ani nedá najít holka na vztah.. :)

Nejlepší odpověď
Anuket

Ondro, ona jsou pěkná slovíčka super, ale všeho s mírou. Je rozdíl, mezi získáváním a vnucováním, ale ono se to špatně rozeznává a je jen na tobě, abys určil hranici. Pokud jí píšeš pěkné věci jen ty a ona tobě nikoli, můžou tu být dvě varianty. Buď je zmatená a neví, jak se chovat (i po tom, co se stalo si není jista, zda to tak opravdu chce), nebo je opravdu nejlepší se s ní sejít a zjistit, zda vše bude v pohodě. Někdo má problém vyjadřovat lásku po internetu a nechává si ji na opravdové okamžiky. Musíš rozpoznat, který typ slečna je a nevylučuje se ani žádná třetí možnost. 🙂

Na chození se je lepší zeptat, až si tím seš jistý. Pokud tvrdíš, že je to láska na první pohled, tak je třeba zjistit, zda to tak není jen z tvé strany, ale i ze strany její. Pak do toho klidně můžeš „skočit po hlavě“ 🙂
Doplňuji:
Pokud se bojíš, že by to rychle skončilo, udělej to fikaně. Chovej se k ní tak, jak se chováš, ale nemluv o vztahu. Máš zde možnost, že to rozhoupe i ji k další iniciativě. Ono hodně vztahů vzniká z toho, že lidé zjistí, že je jim spolu opravdu dobře, že cítí, že spolu chtějí být a že si navzájem chybí a po čase zjistí, že se svým způsobem „potřebují“ – a to všechno i bez toho, aniž by si řekli „ano, chodíme spolu“. Já jsem toho také příkladem 🙂

Další odpovědi
Diplivypli16

Hej jo nekdy to delam i naschval:) ale on to vi nastesti.ale kdyz sme s kamoskama na akcich tk se s klukama libame (ja uz ted ne) i kdyz je treba nechceme ale libi se nam:)