Nikita-Chiquita

Má mě opravdu rád?

Skoro dva roky znám jednoho kluka, kterého strašně miluju.. Po těch dvou letech, co jsme kamarádi, a normálně se bavíme, mi napsal SMSku, že mě má hrozně rád, nemůže na mě přestat myslet a strašně mu chybím. Já mu odepsala, že já taky. Když mu na FB napíšu, buď neodepíše, nebo se s ním nemám o čem bavit. Je to normální? Má mě opravdu rád?

Odpovědi
Beer4Real

Se s ním prostě sejdi, řekni mu na rovinu co k němu cítíš a podle jeho reakce poznáš kam to vaše kamarádství bude směřovat.

anonym

vykašli se na FB a zajděte si do kina a pak někam sednout a budete vědět hned, jak na tom jste.

Mariuhana007

Radsi se sním sejdi a rekni muto uvidís jak bude reagovat