ANJELIK97

Jak poznám, že se jí líbím?

Ahoj mám menší problém…
Padli sme si do oka asi je tomu už 14 dní prostě sme byli na turisťáku a byla jí zima :D myslím že to řekla záměrně abych jí pujčil mikinu :D no a stalo se od té doby se zdravíme, prohodíme pár slov hezky se na sebe usmějeme :D také často chodí do naší třídy za kámoškou :D (nevím jestli chce na sebe upoutat pozornost dříve moc nechodila do třídy) Už byla i u mě doma (pozval sem ji prostě) hezky sme si vykládali šli ven s pejskama na procházku hodně si píšeme na facebooku asi už 4.000 zpráv za dva týdny :D a tak to stále pokračuje .. s holkama to moc neumím nevím jak jí oslovit atd prosím rady prosím :D
Doplňuji:
Nechlubím.. prostě jí moc neznám ještě nevím jestli je to u ní normální.. tak si psát átd :D

Nejlepší odpověď
www

Tak vy už máte mezi sebou 4000 zpráv. Takže se ptáš, nebo se jen chlubíš? 😁
Tvoje otázka totiž nějak postrádá smysl. Byla u tebe doma, na procházce, píšete si, povídáte a už nevíš jestli … co?
Kdybys jí byl lhostejný, vypadalo by to přece úplně jinak!

Další odpovědi
marijakes

Kdyby ses jí nelíbil, tak s tebou nepůjde domů, nebude s tebou chodit na procházku, nebude si s tebou psát, sám sis všiml, že dříve do vaší třídy tak moc nechodila a nyní ano. Prostě randíte. Nevím, kolik ti je a co ještě chceš, ale zatím snad stačí ne?

Damiana

Podle toho, co popisuješ bych řekla, že se jí líbíš, to nemusíš mít zbytečné obavy. Teď jen, aby sis ji uměl udržet a byl jí skvělým přítelem. Pro dívky je hodně důležité, když se na svého kluka můžou spolehnout, věřit mu a tzv. se o něj opřít. Jestli je to fajn holka, přeji ti, aby vám to vyšlo. 🙂

Beer4Real

Strávil si s ní půlku života a nevíš jak jí oslovit? Pokud se ti líbí a ste si hodně blízcí tak jí to prostě řekni na rovinu co k ní cítíš. I kdyby ses jí nelíbil tak po těch 4000 zprávách tě do háje určitě nepošle :)