Rodrigo

Myslíte si,že mě miluje?

Zdravím všechny,kteří zavítali na tuto otázku,která mě již delší dobu trápí. Jde totiž o jednu velice hezkou a chytrou holku,která chodí do té samé třídy jako já. Dříve o mně nejevila moc velký zájem,ale potom mi začala psát často na Skype. Povídáme si o normálních věcech,často se směje i těm nejhloupějším vtipům,které mě napadnou a občas jsme jenom tak narazili i na téma láska. Často mi vypráví,jak chce nějakého kluka,ale když probíráme toto téma déle,tak řekne,ať raději změníme téma. Ve škole se často pokouší navázat oční kontakt a baví se tam se mnou stejně jako na Skype. A proto moje otázka zní,myslíte si,že mě miluje nebo se chová jako hodně dobrá kamarádka?Jestli je to ta první možnost,jak bych měl pokročit,abych jí taky dal najevo,že k ní cítim víc?Děkuji za veškeré odpovědi.
Doplňuji:
No,tak jsem jí řekl,že ji miluji,ale ona řekla,že ona mě ne.Je to docela divné,myslel jsem si,že mě miluje,jelikož to bylo na ní vidět,ale co s tím už nadělám,musím hledat dál.Děkuji Vám všem za rady,které jste mi dali.

Nejlepší odpověď
Damiana

Souhlasím s Huxou. Nemusíš jí hned zničehonic vybalit, že ji miluješ – btw, moc to s tím slovíčkem nepřeháněj, takové vyznání by se mělo říkat, až bude opravdu proč ji milovat, jinak zbytečně ztratí ten lesk a třpyt co v sobě má. Líbíš se mi, jsem s tebou rád, mám tě rád, sluší ti to, jsi fajn holka… To určitě ráda uslyší. A pokud ona sama po tobě nevyjíždí a čeká na tvou „akcičku“, tím líp, alespoň můžeš mít pocit, že nebude do větru. Pozvi ji někam, kde to má ráda nebo třeba zajděte do kina, sem tam nějaký letmý dotek – uvidíš jestli ucukne nebo ne, když jí budeš třeba chválit vlasy, zkus jí je přitom po nich pohladit… Pak jí doprovodíš a to by bylo, kdyby – až se zhluboka podíváte jeden druhému do očí – ta první pusa nepadla. Máme před sebou víkend, tak ti držím palce!:-)
Doplňuji:
Snad jsi jí neřekl:
„Já tě miluju a co ty mě?“
No nediv se, že ti hned neskončila kolem krku. Za a) buď tě fakt nechce nebo za b) dělá fóry. Správný chlap si variantu a) nikdy nepřipustí a žena, která za něco stojí se vždycky „skrývá“ pod variantou b)…:-)

Další odpovědi
Drap

Možná ano, ale možná taky ne. To my tady asi můžeme dost obtížně hodnotit. Co se jí takhle zeptat přímo a o všem si promluvit ?

huxa

klubru nemusí mít pravdu, záleží na její vyspělosti, jestli by ti dokázala přiznat, že tě miluje, jestli ji chceš i ty (asi jo), tak ti (ne)bude činit problém ji někam pozvat a až se budete rozcházet ji políbit-z toho poznáš, jestli to bude jen kamarádská pusa, nebo se to bude moct vyvinout v něco víc

anonym

NE. V první řadě podle toho, co píšeš, ti není více než 13 let. Nějaké „milování se“ v tomto věku nepřipadá v úvahu, protože dětské lásky o nějakém citě a jeho hloubce vůbec nejsou.
Myslím si, že každý vztah potřebuje čas. Nějak rychle chceš zjistit, zda máš projevit své city. Třeba je tvá dívka jen ta slečna, která ví, že na něco takového nemáte proč spěchat. Nechtěj být předčasně dospělý. Netlač na pilu a ve škole se spíš uč. Na láskování máš času dost.
Doplňuji:
Co kdybys přestal tak snaživě HLEDAT? Láska si Tě najde sama. Jsi mladinký chlapec, tak se tolik nesnaž a dej sám sobě čas. Neboj se, o nic nepříjdeš a až to bude skutečně ONO, tak si na dnešní neúspěch ani nevzpomeneš.

anonym

Určitě tě nemiluje, já to poznám!
Doplňuji:
Vždyť jsem ti to říkal, že tě nemiluje.

manon

Jojo, tyhle hry lásky šálivé – to, že si holka s klukem ráda povídá, nemusí jak je vidět znamenat nic víc, než že si s ním ráda povídá a ráda se s ním zasměje – je to jiné než s holčičími kamarádkami a to nahlédnutí do mužského světa a názorů je prima. Hledej dál, ale přátelství mezi vámi to snad neskazilo…

manon

*nezkazilo

Rodrigo

Ono to nebylo tak,že si se mnou jenom povídala,někdy se mi zdálo,že to bylo něco víc…nevím jak to popsat.Hledat dál bych mohl,ale tahle holka se mi zdála jako nejlepší,kterou bych mohl zatím najít,ale pokusím se.Přátelství to mezi námi (snad) nezkazilo,ale podle mě to už nebude takové,jako dřív.

manon

Rodrigo: Možná v tom bylo trochu flirtu, ale protože jste mladí, nemá třeba zájem o chození s někým. Važ si toho přátelství a pak se uvidí…

Rodrigo

Drap:Děkuji Vám za první odpověď,moc si toho vážím. Mohl bych si s ní o tom promluvit,ale,ví­te,nejsme zas tak dospělí a holka,kterou miluji to může brát třeba jako vtip nebo se mi vysmát a nebo třeba ne. V tom je ten problém,že nevím jakou odpověď od ní čekat. Jednou jsem se pokusil ji říct něco ve smyslu-Víš,musím ti říct něco velice důležitého…potom jsem ji napsal něco jiného,než,že ji miluji a pak mi psala,že si myslela,že řeknu něco jiného. Od této doby jsem zjistil,že možná ode mne čeká takovou větu s tím,že ji řeknu Miluji tě.

pizlicka

mas velmi dobrou rozlisovaci schopnost,na svuj vek a myslim,ze to i citis spravne.myslim si to same,co pises,ano libis se ji,ale nebud hrr.dej ji najevo,ze se ti libi,letme doteky take zkus,a hlavne…pozoruj reakce.

Rodrigo

Děkuji Vám za hezká slova a za radu. Určitě někdy zkusím.