Wyruz

Jak poznat,že se polibky přítelkyni líbí?

Dobrý den.
Nedávno když jsem ležel vedle mé patnáctileté přítelkyně (je mi 16),dal jsem ji pusu v oblasti ucha a ušního lalůčku a to v ní vyvolalo,že dostala husí kůži v oblasti nohou. Řekla mi to,tak jsem se zeptal,jestli ji to nějak nevadí a ona že to není špatné,ale zněla tak nejistě. Vždy jak jí dám pusu na lalůček,dá hlavu k tomu lalůčku jako kdyby jí to lechtalo a má husinu na nohách. Líbí se jí to ve skutečnosti nebo ne?

Nejlepší odpověď
marci1

Líbí se jí to. Ucho a oblast kolem ucha a ušního lalůčku je erotogenní zóna. 🙂

Další odpovědi
reklamnizved

Nejspíš jí to lechtá. A možná i vzrušuje.

ivzez

S tou „erotogenní zónou“ jde spíše o pověru.
Je spousta žen i mužů, kteří preferují něco jiného,
a kterým je laskání lalůčku vysloveně nepříjemné.

Jediný způsob, jak zjistit, jestli se to přítelkyni líbí,
je zeptat se přímo jí. (Nebo snad máte důvod jí nevěřit?)

Hlada

Viděls Básníky? Budeš jí muset koupit misku z umělé hmoty.

Agneta

Já bych zase něco odborného napsala, ale spadalo by to do oblasti „pokleslé žánry“- tak jen jestli to tazatele opravdu nějak zajímá, předpokládám ale že ne:D

Agneta

A neměla jsem pravdu?

Troll je v internetovém slangu anonymní účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi. Činnost trolla bývá v internetovém diskurzu nazývána trollingem či trollováním, a to on rozhodně je, nebo né? :DDD