meganiemegan

Co myslíte, má mě rád?

Libi se mi jeden kluk sedela jsem snim cely rok ve tride, porad me provokoval, cmaral mi do sesitu a daval mi prezdivky..jeho kamos mi rekl ze o me predtim rikal ze jsem hezka, ted jsem v jine tride a porad se na chodbe na sebe koukame, dozvedel se ze ho mam rada, dela ze nema o me zajem, jeho kamos mi pise ze me porad chce jenom se mi to stydi rict..ted se bavi s moji kamoskou a mam pocit ze mi takhle dela naschval..nevim co si mam myslet pls poradte :/

Nejlepší odpověď
anonym

určitě!

Další odpovědi
bolak

Jasně že jo, stydí se, třeba se bojí že bys řekla ne, nebo se mu dokonce vysmála (jste ve škole ze který nejde jentak ze dne na den odejít, takže by to byla ostuda ještě dalších x let), takže k velkýmu kroku se zatím neodhodlá a mapuje terén, baví se s lidmi které máš ráda, aby se ti přiblížil.

Díval jsem se 2 roky na National Geographic na pořady o opicích, takže jsem si skoro jistý že to tak je, řešili tam podobné problémy.

marci1

Tak to Ti bohužel nikdo neřekne. Mít někoho rád, je úplně něco jiného, než se o někoho zajímat. Chce to čas a uvidíš. 🙂

BANAN93

Tak nevím jestli rád, ale pokud je tvoje fotka pravá, tak mu asi přitažlivá připadáš. Ahmed :D nebuď zlej tak se holka zakoukala no .....

ivzez

Nemá tě rád (už by ti to dal najevo).

Podle mne ani nemůže mít zájem o holku, která řeší vztahy s okolím místo s ním
(viz: „dověděl se, že ho mám ráda“).

Žádný rozumný kluk nebude na takové „zaručené informace“ reagovat [= nedělá, že o tebe nemá zájem, ani ti nedělá „naschvál“; ale opravdu o tebe zájem nemá].

Pokud o někoho máš zájem, musíš se naučit jednat na rovinu a pouze s tím,
o koho máš zájem. Řečem kamarádů nevěř, dělají si z tebe jenom legraci.

mojitek

je možný že je stydlín a prostě čeká až co uděláš ty. Ošéfuj to a zkus nahodit udičku..nějak decentně a uvidíš co bude

arachis

Určitě se mu líbíš,na to mít někoho rád,to je trochu jiný level.Hlavně nedělej také naschvály,že se začneš bavit s nějakým jeho kámošem.To by ztratil zájem.Nechápu,jak v době FB ještě mohou být takové nejasnosti. Zkus ho šťouchnout.