maschin

Kdy by si měl kluk poznat svojí první holku?

Kdy by měl kluk poznat svojí první lásku a do kdy má čas? Já jen, že mně je 22 a pořád nic a vím, že to bude pořád těžší a těžší.

Nejlepší odpověď
quentos

„By si měl“? Copak je to upraveno nějakými vyhláškami, směrnicemi, zákony?
Buď v klidu – mně je 31 a taky pořád nic. Alespoň ta první láska bude už rovnou ta pravá, hluboká a na celý život. Před třicítkou zpravidla nic takového jako pravá láska nepřichází – jde jen o povrchní vztážky založené na vzájemném „líbení se“ a na chemii. Není kam spěchat.

Další odpovědi
Lamalam

22 let by mohlo být tak akorát.

ReHu

To nejde naplánovat. Choď mezi lidi a s některou se seznámíš blíže.

anonym

Těžší to být nemusí, jen dívky budou „těžší“ :'D

Drap

To už si propásl dobu. První lásky jsem získal ve školce.

led

Láska nepozná hraníc a veku. Niekto ju stretne už ako dieťa, niekto ako starec nad hrobom…

Agneta

Jakoupak první holku? Tvoje manželka po tobě bude požadovat abys před ní žádnou neměl – to budeš muset zalhat a zatloukat :DDDDD

Awe

Moji první lásku jsem poznal když mi bylo asi 5 ve školce…
Ve 22 by si už měl mít nějakou tu „ženskou“. Ale ono tě to později zase přejde. Je mi 23 a momentálně na ženy nemám náladu. Docela mi vyhovuje že jsem sám :)

marci1

Kdykoliv, ale musíš tomu jít naproti. Neseď doma, choď více mezi lidi. Zajdi si do kina, do divadla, do čajovny, na bazén si zaplavat, do posilovny ap. A neboj se „nenásilnou“ a decentní formou na dívku promluvit, usmát se a hovor máš navázán. 🙂 ♥