tucnakscot

Jak poznam, ze me holka miluje?

Jsem zamilovany do jedne me kamosky a ptam se – viz nadpis. Diky za odpovedi 🙂

Nejlepší odpověď
klumprt

Když si nechá líbit aktivity, které si jiné kámošky líbit nenechají.

Další odpovědi
hanny 2

Vyhledává tě, koketuje s tebou, chce se ti zalíbit, usmívá se na tebe, chce si s tebou povídat atd.

huky

To proste poznáš :o myslim ze na to není nějaké pravidlo… Proste to poznas

mokrygorky

Zkus ji nečekaně sáhnout na prsa, když tě nechá, miluje tě :D Ale někde v tajnosti.
Jak píše klumprt :P

Reezo

Hmm tato otázka je zavádějící, jelikož člověk je schopen milovat až po nějaké době… V brzké fázi jde spíš o poblouznění. Můžeš zjistit jestli k tobě chová náklonost tím, že budeš sledovat její chování. Často se na tebe kouká? hraje si někdy s vlasy, když se na tebe dívá nebo když spolu hovoříte? Kontaktuje tě sama od sebe? Chtělo by to víc informací.

anonym

když Ti to řekne a nebude se před tím ptát, kolik máš na kontě