Avatar uživatele
Rozamunda

jak poznám u kluka podle očí že mě chce ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3894 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

Třeba tím, že si tě vícekrát měří pohledem, kouká ti na poprsí, do očí, apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rigormortis

http://www.you­tube.com/watch?v=FxO1A­oSxxko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

jsou vykulený?

né nevim, dál…
Doplňuji:
" Jakmile člověk spatří objekt sexuální touhy, který ho vzruší, jeho zornička se silně rozšíří."

http://www.od­haleno.cz/vzta­hy/9156-sexualni-orientaci-prozradi-zornicky-vyzkousejte-si-to.htm

A taky lidi víc sliněj, když se jím někdo líbí, takže budou asi i víc polykat, ale to není z žádnýho seriózního výzkumu, to znám z kreslenejch animáků.

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

jen podle očí to asi nepoznáš. Poznáš, že se mu líbíš- tedy, že „by tě chtěl“, ale od toho může být ještě dost daleko k tomu že „tě chce“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Jestli-že se jedná o neznámou osobu,tak je to přímý pohled do očí zhruba 3–5 vteřin dlouhý.Tento pohled může být doprovázen jemným přimouřením očí nebo mírným úsměvem.Tohle pouze naznačuje že si osobu nečím zaujala

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

bolak: a já si doteď myslel, že to všechny ženské maj tak široké zorničky ,)

před 3893 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

kdepak, to jen ty jsi tak neodolatelný..

ai já vlastně taky ne, jenže to je tím že se jim málokdy koukám do očí, ale jako fakt, hlavně v bance je to problém, protože si to často neuvědomím a poznám to až ve chvíli kdy se změní barva hlasu, znáš to když někdo mluví do telefonu, jak se mu změní hlas když se usmívá, no tak to je takovej prvotní signál…a to už vim jako :) a nebo pak jsou druhej typ úřednic, a ty rovnou mávaj rukou ve výši očí a volaj „hů hů..halóó… tady nahořéé“

před 3893 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek