Rozamunda

jak poznám u kluka podle očí že mě chce ?

Nejlepší odpověď
huxa

Třeba tím, že si tě vícekrát měří pohledem, kouká ti na poprsí, do očí, apod.

Další odpovědi
rigormortis

http://www.you­tube.com/watch?v=FxO1A­oSxxko

bolak

jsou vykulený?

né nevim, dál…
Doplňuji:
" Jakmile člověk spatří objekt sexuální touhy, který ho vzruší, jeho zornička se silně rozšíří."

http://www.od­haleno.cz/vzta­hy/9156-sexualni-orientaci-prozradi-zornicky-vyzkousejte-si-to.htm

A taky lidi víc sliněj, když se jím někdo líbí, takže budou asi i víc polykat, ale to není z žádnýho seriózního výzkumu, to znám z kreslenejch animáků.

ponovotny

jen podle očí to asi nepoznáš. Poznáš, že se mu líbíš- tedy, že „by tě chtěl“, ale od toho může být ještě dost daleko k tomu že „tě chce“

Awe

Jestli-že se jedná o neznámou osobu,tak je to přímý pohled do očí zhruba 3–5 vteřin dlouhý.Tento pohled může být doprovázen jemným přimouřením očí nebo mírným úsměvem.Tohle pouze naznačuje že si osobu nečím zaujala

zjentek

bolak: a já si doteď myslel, že to všechny ženské maj tak široké zorničky ,)

bolak

kdepak, to jen ty jsi tak neodolatelný..

ai já vlastně taky ne, jenže to je tím že se jim málokdy koukám do očí, ale jako fakt, hlavně v bance je to problém, protože si to často neuvědomím a poznám to až ve chvíli kdy se změní barva hlasu, znáš to když někdo mluví do telefonu, jak se mu změní hlas když se usmívá, no tak to je takovej prvotní signál…a to už vim jako :) a nebo pak jsou druhej typ úřednic, a ty rovnou mávaj rukou ve výši očí a volaj „hů hů..halóó… tady nahořéé“