balic/ka

Proč jsou kluci tak hezcí???a proč nedokáží říct prosté dvě slova „Miluji tě“

Myslím tim proč jsou tak neodolatelni,že holky tak přitahujou,škár­dlí???Jediné co se po klukách očividně chtelo jestli te milují proč to nedokáží říct to jsou takoví sraby????k holkám se nehodí aby vyznávaly lásku,je od začátku určené že kluci mají vyznat lásku,zvát na rande nebo se pletu???

Nejlepší odpověď
quentos

To se teda pleteš.
Kdo to kdy určil??
Takže ty si to jako představuješ tak, že veškerou aktivitu hodíš na kluky, a pak jim ještě tady veřejně vynadáš?
Představ si, kolik to stojí odvahy. Panická hrůza z odmítnutí a z toho, že se jim daná holka pak bude vyhejbat.

Otázka si přímo říká o smazání. Jediným jejím účelem je urážet a navíc sděluje lži.

Další odpovědi
www

No, vidím to trochu jinak.
Podle toho, čemu dáváš přednost ty, přesně podle toho je ten či onen kluk neodolatelný. To znamená, že záleží jen na tvých prioritách a v tom si musíš udělat pořádek sama.
Co se týče zvaní na rande ap., opět záleží na tobě. Není dnes problém pozvat kluka 😁. Rovněž výraz „miluji tě“ nemusí být tak směrodatný jak si prozatím myslíš. Ano, dobře se to poslouchá, ale nevíš proč to říká, co si pod tím představuje ap. Pozor proto na to!
Zkušenost
Doplňuji:
A pokud je tvoje balení kluků málo účinné, něco děláš špatně 😁. Podívej se proto do starších odpovědí zde, na otázku Jak sbalit kluka.

Drap

Jestli jsou či nejsou hezcí je otázka vkusu. Proč myslíš že to neumějí říct? Třeba jen nechtějí.

hanulka11

miluji tě...... se neříká na potkání -tím se neplýtvá – ale to poznáš sama –

bolak

Protože v době lacinejch americkejch komedií už je to jenom doblba vomílaná fráze, který ztratila svůj původní význam.

Navíc je tu ten problém, že ty budeš stejně nespokojená, protože ty mu to řekneš a on má na vybranou mezi říct ti to taky, což bude vypadat jako automatická odpověď, jako že ti to řek proto žes to chtěla slyšet a že se to od něj tak nějak očekávalo a né proto že by ti to říct chtěl a nebo bude mlčet, pak ty budeš nasraná/smutná a on se bude cítit blbě/trapně.

Navíc my nejsme ženský! Kdyby sis měla vybrat mezi někým, kdo ti to pořád dokola vomílá a přitom to tak necejtí a někým kdo ti to řekne jednou za život, ale cejtí to tak neustále, koho by sis vybrala?

Tak neremcej :)

WeeBear

Podle svého nicku bys to měla vědět nejlépe sama, nemyslíš?

Každopádně, kde jsi vzala, že to kluci neumí říct? Asi jsi dost mladá, co? Kluci lásku vyznávat umí, stejně jako my, holky. Jenže co by to bylo za život, kdyby ti říkal na potkání „miluji Tě“ každý kluk? Neztratilo by pro Tebe to slovo význam? Pak by ses ptala, proč to říkají všichni. Nebo proč to všichni říkají každé.

iceT

Někteří kluci i muži nedokážou vyjádřit svoje city ani pocity,ale to neznamená,že nic necítí.Nadarmo se neříká-kluci nepláčou-ale není to pravda,jen je u toho nechtějí mít mít obecenstvo,když jsou ti páni tvorstva. Některé ženy taky neumí vyjádřit lásku nahlas,důvodů je spousta.

anonym

Mám pocit, že ještě máš na skutečný vztah dost času. Ten bys měla využít k učení. Čeština Ti zjevně dělá problémy a kdybys místo myšlenek na kluky koukala na pravopis, určitě by Ti to vydatně prospělo. Tohle neber jako urážku, usuzuji z Tvého projevu, že jsi mladinká žabka, takže si myslím, že Ti nic neuteče. Jediné, co Ti utéct opravdu může, jsou znalosti ze školy. Ty se později těžko dohánějí.

Dnešní mladá generace se chce chovat předčasně dospěle, ale věř mi, všechno má svůj čas. Je jasné, že holkám se kluci začínají líbit dřív, než si to oni sami jsou schopni uvědomit. Sexuálně totiž dívky dospívají dříve než chlapci. Dej klukům čas. Až budeš mít takových 17–18 let a narazíš na nějakého, kterému se budeš líbit Ty a který se bude líbit Tobě, tak Ti určitě alespoň jednou řekne to vytoužené „miluji Tě“.
Není to vždy o tom, že by ten, kdo o tom nedokáže mluvit, byl srab. Prostě pro někoho je takové vyjádření citu natolik závažné, že jím neplýtvá.

Deli

Myslím, že i kluci si říkají: Proč jsou ty holky tak hezké??? Neodmítne mne? Jak ji pozvat na rande?
Jinak – jestli se s holkou kluk škádlí, znamená to, že ji chce sbalit, milá baličko, ještě ne to, že ji miluje. To přijde možná později…
Ale napřed musí obě pohlaví přijít na to, že to celé je o komunikaci.

Lukasy

Je 21stoleti ale plno lidem to ještě nedošlo..
Neplati to že kluk si vybere holku a ta s nim musi mit svadbu, musi ji zvat, holka musi se starat o děti a kluk vydělavat aby živil rodinu, atd.. Ted je jedno jestli jsi holka nebo kluk oboji pohlavi je uplně stejne a muže dělat co chce, ale než to lidi pochopi to bude trvat snad 100let..
A miluji tě je jen slovo to mužu řict i kamenu a navic se to použiva jen když chcou mit spolu vztah aby mohli mit sex nebo nebyli sami.