MisaEss

Miluje mě?

Mám rok přítele, je nám oboum 20,nežijeme spolu, vídáme se 3 dny v týdnu.. poslední dobou mi ale vůbec nepíše ,nebo nezavolá když někam jde. Když se ho pak osobně ptám proč to dělá,odpoví že přece víme,že se milujem a že si nechce psát furt.. ale mě zajímá co dělá přes den a kde je.. Dnes mi měl zavolat večer a musela jsem mu volat já ..řekl,že je na pivě s kamarádama a že mi zapoměl zavolat,že mi dá vědet až přijde domů…
Několikrát v posledni době jsem se ho ptala jestli snad chce konec a on vždy odpoví co to plácám za nesmysli,ze si jen nepotřebuje psát furt.. achjo já nevím trápí mě to. Ale nechci o něj přijít.

Odpovědi
da ny

Nemusela jste volat, chtěla jste.
Možná partnera „dusíte“ romantickým diktátem.
Možná jste hio už „odradila, otrávila“
Tedy, jestli je Vám 2O, tak vaše písemné „starosti“ zde bych odhadovala tak na 15 – 16 tetou dívkU.
20 letý chlapec může být „jinde rozumově“ než děvče. Méně zralý, méně zodpovědný, trochu tlučhuba. To by Vám mělo něco napovědět. Je pěkné
milovat, zrádné diktovat, vlastnit a touužit po něčem, čeho druhý není schopen.
A jestli Vás miluje budete lépe vědět Vy než my.
Zdá se, že Vy jste ve vztahu závislejší.

autacek

Tak otázkou je, jak vypadáš a jestli je třeba o co bojovat. Každopádně pokud tě má zadarmo, tak si tě neváží a chtělo by na tom zapracovat. Tedy aby něco dostal, musí se snažit.