LosLosos

Jak zjistit, že se jí líbím?

Ideálně bez psaní jen pozorováním

Nejlepší odpověď
Drap

Nepiš, nepozoruj a zeptej se jí.

Další odpovědi
quentos

Použiju zdejší archiv. Otázka už tu byla. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=jak+zjistit+%C5%BE­e+se+j%C3%AD+l%C3%AD­b%C3%ADm&_sub­mit=Odeslat&ca­tegoryId=28&do=ma­inNewQuestion-form-submit

Justin1

Kdysi (před čtvrtstoletím) jsem holky taky převážně jenom pozoroval a nikam jsem to s nimi nedotáhl. Pokud se budeš vyhýbat tomu, že bys něco zkusil, a budeš nechávat volné pole působnosti konkurenci, můžeš si tím prodloužit čekání na úspěch o spoustu let. Já jsem takhle od prvního zájmu o holku do doby, kdy jsem se dočkal úspěchu u holky, spotřeboval 18 let života.

Radši se a ní bav a zajímej se o ni. Pokud se jí líbíš, ale nebudeš se s ní bavit a zajímat se o ni, je možné, že časem se jí líbit přestaneš, nebudeš pro ni dost zajímavý a zalíbí se jí víc někdo jiný. Pokud se jí nelíbíš, nemáš co ztratit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.