emilio61

Jak zjistím barvu auta podle VIN kodu?

Odpovědi
Edison

Většinou v databázi výrobce. Zkus forum podle značky auta.

cochee

Přímo nijak, VIN tuto informaci neobsahuje. Na štítku, umístěném někde na/v automobilu, jehož forma ani umístění však není pro výrobce nijak závazné, se může objevit tzv. color code, ale opět, jeho tvar není nijak standardizován. Více ve Zdroji, kde jde o webové stránky producenta opravných automotive laků – stránky v anglickém jazyce.

Zdroj: https://www.pa­intscratch.com/tou­ch-up-paint-codes/paint-code.html

Dochy

Podle VIN jakožto státní úředník najdeš v databázi záznam o TP 😉

mys014578

Kód barvy lze zjistit ve výpisu výbavy. Ten je zdarma k dispozici třeba tady: https://voton­.cz/vypis-vybavy – na mail přijde kompletní výbava, jednou z položek ve výpisu je i barva laku, který byl na autě z výroby

Hankafabia

Koukněte na www.voton.cz
Tam jsem zjistila kód na svou fabii3,napsala jsem na uvedený email VIN svého auta a poslali mi kód barvy a kompletní výbavu mého auta.

Zdroj: www voton.cz