Kepler

Jakou barvu auta byste si vybrali?

Která se nejvíc hodí v závislosti na typu? Myslím jako že oranžová limuzína, nebo šedivý sporťák by asi nebylo ono.

Nejlepší odpověď
Arne1

SUV

Ale otázka byla na barvy, ne na provedení karoserie. Za mne – černou nikdy více !

Další odpovědi
Rokio

malé rodinné auto

Vybral bych si červenou, nebo stříbrnou.

aliendrone

jiný typ

Asi bych si vybral barvu „jiný typ“, protože barva „SUV“, nedej bože barva „malé rodinné auto“ mi moc nesedí. ;) :D :D

Obecně jsem spíše konzervativní v tomto směru (upřednostňuji kmenovou barvu značky), takže když vidím např. WRX STi v jiné kombnaci, než modrá se zlatými disky, není to prostě ono. Stejně tak Zrrezari musí být zásadně červené, McŠroten oranžový, Lambo žluté a Mercedes pochopitelně stříbrný.

Jinak – pokud to není bílá, tak mi to zase až tak moc netrhá žíly.

Ametyst

limuzína

Silné bezpečné auto, aby mě vytáhlo z průšvihu, barva purpurová, modrá nebo světle zelená, benzinový motor.

briketka10

sporťák

Mě by stačil sporťáček se stříbrnou, nebo modrou
metalízou:-D

terry

SUV

Modré. Ne příliš tmavé .

elkon

SUV

V současnosti mám MPV rozhodoval jsem se mezi metalízou bordó a modrou, nakonec mám modrou.

annas

jiný typ

Vložila jsem otázku, která s týkala barvy auta, i když jde o jiný pohled.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/barva-bila-zluta-cervena-cerna-ci-kombinovane-povazujete-nekterou-z-barev-automobilu-za-bezpecnejsi-nez-jinou

Ale osobně bych si vybrala barvu světlou.

anonym

jiný typ

stříbrnou či bílou, … nějaké žluté, oranžové, červené a zelené proti tomu ve mne vyvolávají spíš dojem že z jinak skvělého výplodu inženýrského umu dělám od pohledu jen jakousi dětskou hračku 🙂 Nějak mi k tomu ty pestré barvičky nesedí.

Kryšpín

jiný typ

Modro červenou a bělostné hvězdičky

kodl67

SUV

Bílou.

FlAsh_7

SUV

Šedou, stříbrnou nebo lehce bronzovou.

Kepler

Představoval jsem si odpovědi, jaké barvy by se vám hodily ke konkrétnímu typu auta. Je fakt, že u některých typů je to celkem jedno.

Ametyst

🙂 Byla doba, kdy se mi líbila žlutá, a chtěla jsem auto, co vypadá jako telekom. Svítivá, bezpečná, viditelná barva.

Kepler

alien: ano, k Ferrari vždycky patřila červená, k Mercedesu stříbrná a ke Kawasaki motorek zelená. Ke škodovkám všechny barvy duhy, no fuj!

Ametyst

Sporťák má být nápadný http://www.yo­om.cz/img/30kk0j0j­.jpg

Kepler

Jo, soused má mustanga přesně stejné barvy a pod kapotou mu bublá pětilitr. Jiná barva by prostě nesedla.

Ametyst

Paráda!

Kepler

Arne: otázka zněla na barvu vzhledem k typu auta – jaká by se ti nejvic šikla. Čti i popis otázky níže. Ale jinak černá je opravdu fuj. Leda tak pro pohřebáky.

Arne1

Bohužel právě černou mám protože prostě na tom autě byla. Černou pak ještě upřednostňují někteří pojišťováci kteří tvrdí že je to důvěryhodná a seriozní barva (já k nim nepatřím).